اکسید هد

شرقی ها زیر ذره بین عسگری

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 700 ] - شنبه, 1 آذر 1399

شرقی ها زیر ذره بین عسگری

از روز چهارشنبه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا در قطر آغاز شد و قرار است از این مسابقات یک تیم به فینال رسیده و روز 29 آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
شرقی ها زیر ذره بین عسگری

از روز چهارشنبه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا در قطر آغاز شد و قرار است از این مسابقات یک تیم به فینال رسیده و روز 29 آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه...

ارتش سرخ دات كام :

از روز چهارشنبه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق آسیا در قطر آغاز شد و قرار است از این مسابقات یک تیم به فینال رسیده و روز 29 آذر در ورزشگاه الجنوب دوحه مقابل پرسپولیس قرار بگیرد. بازیکنان، کادر فنی و البته هواداران پرسپولیس نیم نگاهی هم به این مسابقات خواهند داشت و ضمن زیر نظر گرفتن کیفیت تیم ها منتظرند ببینند کدام تیم در نهایت به فینال خواهد رسید.

فعلاً این مسابقات با برد خفیف تیم شانگهای شین هوا که هالک و اسکار برزیل را در اختیار دارد شروع شده و از امروز ادامه پیدا می کند. در این بین محمد عسگری، آنالیزور موفق پرسپولیس که روی حریفان تیمش زوم می کند از روز اول مسابقات همه بازی ها را تماشا کرده و ضمن انجام کارهای مربوط به رقبای داخلی وظیفه دارد اطلاعات فنی تمام تیم های رقابت های شرق را استخراج کند تا در پایان اطلاعات دقیق و مفیدی از تیم فینالیست داشته باشد. هرچند این کار سنگین و زمانبر به نظر می رسد اما در کادر فنی پرسپولیس که هر عضو آن وظایف سنگینی را برعهده گرفته این مسأله یک امر روتین به نظر می رسد. قرار است عسگری در پایان این مسابقات پروفایل کاملی از بازیکنان تیم فینالیست شرقی و شرایط شان در اختیار یحیی گل محمدی قرار دهد.

جالب اینکه آنالیزور پرسپولیس آرشیو 9 فصل گذشته لیگ برتر را در اختیار دارد و لیگ های عربی و منطقه را هم رصد می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن