اکسید هد

امیدی که باز هم ناامیدمان کرد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1507 ] - 9 روز پیش

امیدی که باز هم ناامیدمان کرد!

خسته نباشی جناب عالیشاه؛ بالاخره یحیی گل محمدی را هم مثل کالدرون و برانکو به ستوه آوردی تا ناچار شود همان جمله مربیان قبلی را تحویلت بدهد: «برو بیرون!» راستی... 4 out of 5 based on 12 ratings.
امیدی که باز هم ناامیدمان کرد!

خسته نباشی جناب عالیشاه؛ بالاخره یحیی گل محمدی را هم مثل کالدرون و برانکو به ستوه آوردی تا ناچار شود همان جمله مربیان قبلی را تحویلت بدهد: «برو بیرون!» راستی...

ارتش سرخ دات كام :

خسته نباشی جناب عالیشاه؛ بالاخره یحیی گل محمدی را هم مثل کالدرون و برانکو به ستوه آوردی تا ناچار شود همان جمله مربیان قبلی را تحویلت بدهد: «برو بیرون!»

راستی این همه غرور و نخوت از کجا می آید؟ چرا یک بازیکن متوسط با فقط سه بازی ملی باید این همه از خودراضی و نچسب باشد؟ لابد اگر جای همین وحید امیری بودی، جام جهانی بازی می کردی و به مدافع بارسا لایی می انداختی، انتظار داشتی هشتاد میلیون نفر در مقابلت تعظیم کنند؟

دوره برانکو گفتی: «دلیل نیمکت نشینی ام را بعدها می گویم» دوره کالدرون بیرون ماندنت را به باج خواهی ایجنتش ربط دادی و حالا هم لابد دنبال یک داستان مضحک دیگری. یک دو جین بازیکن از پرسپولیس رفته اند، اما هنوز نتوانستی فیکس باشی؛ مشکل از کجاست رفیق؟

کاپیتان دوم تیمی و باید برای جوانان الگوی انضباط و فرمان بری باشی، اما تنها ساز ناکوک تیم خود حضرتعالی هستی. مگر جلال حسینی با آن همه وزن و افتخار بارها روی نیمکت ننشسته؟

پرسپولیس مهاجم ندارد و در فینال آسیا حتی از وحید امیری و احسان پهلوان هم خبری نیست؛ بعد یکی مثل عالیشاه به جای اینکه با سختکوشی برای حضور احتمالی در آن بازی آماده شود، تیم را به هم می ریزد. راستی که «امید» چه اسم بی مسمایی است برای شما!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15
نفت م.س
نفت م.س
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن