اکسید هد

ماجرای عالیشاه؛ یک شوت دردسرساز!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1665 ] - یکشنبه, 2 آذر 1399

ماجرای عالیشاه؛ یک شوت دردسرساز!

امید عالیشاه قبل از بازی با صنعت نفت حاشیه ساز و توسط کادر فنی پرسپولیس از فهرست این دیدار کنار گذاشته شد. اما ماجرای تنبیه انضباطی عالیشاه چه بود؟ امید عالیش... 3 out of 5 based on 5 ratings.
ماجرای عالیشاه؛ یک شوت دردسرساز!

امید عالیشاه قبل از بازی با صنعت نفت حاشیه ساز و توسط کادر فنی پرسپولیس از فهرست این دیدار کنار گذاشته شد. اما ماجرای تنبیه انضباطی عالیشاه چه بود؟ امید عالیش...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه قبل از بازی با صنعت نفت حاشیه ساز و توسط کادر فنی پرسپولیس از فهرست این دیدار کنار گذاشته شد. اما ماجرای تنبیه انضباطی عالیشاه چه بود؟

امید عالیشاه که در تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس آمادگی خوبی داشت و در بازی های تدارکاتی و درون تیمی بسیار خوب ظاهر شده بود انتظار داشت با توجه به حضور بشار رسن در اردوی تیم ملی عراق و غیبت او در تمرینات در ترکیب ثابت پرسپولیس مقابل صنعت نفت قرار بگیرد.

هافبک عراقی که با مصدومیت هم به تهران بازگشت و خیلی نتوانست با پرسپولیس تمرین کند از تفکرات یحیی گل محمدی برای فیکس بازی کردن جلوی صنعت نفت خارج شد و عالیشاه هم انتظار داشت با توجه به امادگی خوبی که از خودش در تمرینات نشان داد به جای بشار در ترکیب ابتدایی سرخ پوشان قرار بگیرد ولی در اخرین تمرین پرسپولیس متوجه شد جایی در ترکیب ثابت تیمش ندارد و کادر فنی قصد دارد به شیری در پست مدافع راست بازی دهد و از نعمتی یک خط جلوتر یعنی هافبک راست استفاده کند. همین موضوع باعث عصبانیت عالیشاه شد و این بازیکن کلا به لحاظ روحی به هم ریخت تا اینکه در جریان تمرین جمعه سرخ پوشان حمید مطهری دستیار اول گل محمدی که یحیی او را خیلی به لحاظ فنی و اخلاقی قبول دارد نکته ای فنی به عالیشاه گوشزد می کند که ناراحتی قبلی این بازیکن از نیمکت نشینی باعث شد که عالیشاه توپ را محکم شوت کند و عصبانیت خود را اینگونه نشان دهد. مطهری نیز پس از این صحنه به عالیشاه اعلام می کند که وسایلش را جمع کرده و تمرین سرخپوشان را ترک کند و به خانه برگردد. 

یحیی هم که خودش شاهد ماجرا بود با حمایت از تصمیم دستیار مورد اعتمادش عالیشاه را از لیست بازی خط زد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن فصل بیستم پرسپولیس؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال دوشنبه
استقلال دوشنبه
ورزشگاه : جمهوری
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 23 شهریور 1400 / ساعت : 19:35
پیکان
پیکان
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای شهرقدس
داور مسابقه : موعود بنیادی فرد
جمعه, 8 مرداد 1400 / ساعت : 21:15

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی10
2مهدی عبدی9
3شهریار مغانلو4
4سیدجلال حسینی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن