اکسید هد

پرداخت قرارداد اعضای تیم تا دو هفته دیگر انجام میشود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 403 ] - 1 روز پیش

پرداخت قرارداد اعضای تیم تا دو هفته دیگر انجام میشود

در شرایطی که دو هفته از لیگ برتر پشت سر گذاشته شده، بازیکنان پرسپولیس هنوز پیش پرداخت فصل خود را دریافت نکرده اند. پرسپولیسی ها که پیش از حضور در دوحه قطر برا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرداخت قرارداد اعضای تیم تا دو هفته دیگر انجام میشود

در شرایطی که دو هفته از لیگ برتر پشت سر گذاشته شده، بازیکنان پرسپولیس هنوز پیش پرداخت فصل خود را دریافت نکرده اند. پرسپولیسی ها که پیش از حضور در دوحه قطر برا...

ارتش سرخ دات كام : در شرایطی که دو هفته از لیگ برتر پشت سر گذاشته شده، بازیکنان پرسپولیس هنوز پیش پرداخت فصل خود را دریافت نکرده اند.

پرسپولیسی ها که پیش از حضور در دوحه قطر برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان با وعده دریافت مطالبات پیش فصل خود مواجه شده بودند، بعد از صعود به فینال این رقابت ها، بازگشت به ایران و انجام دو هفته از مسابقات داخلی نیز هنوز نتوانسته اند به خواسته  خود دست یابند. 

این در حالیست که پرونده شکایت های مربوط به بدهی های این باشگاه، سهم زیادی در این بدقولی مدیران قبلی و حال حاضر تیم نسبت به پرداخت مطالبات بازیکنان داشته است. باشگاه پرسپولیس آخرین دریافتی خود از اسپانسر و کارگزار باشگاه را نیز خرج بدهی مربوط به پرونده برانکو کرده و توانسته از این پرونده خارج شود.

با این حال بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس انتظار دارند باشگاه هر چه زودتر همانند دیگر تیم های لیگ برتری نسبت به پرداخت مطالبات اقدام کند. مشکلات مالی بازیکنان به حدی بوده که طی هفته های اخیر یحیی گل محمدی مجبور به پرداخت از حساب شخصی به برخی بازیکنان شده است. اکنون اما مدیران پرسپولیس در رایزنی هایی که با بخش اسپانسر و کارگزار باشگاه داشته اند، این وعده را به بازیکنان داده اند که تا دو هفته دیگر بخشی از مطالبات آنها پرداخت خواهد شد.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م.س
نفت م.س
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بهنام محمدی
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 6 آذر 1399 / ساعت : 16:35
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
صنعت نفت
صنعت نفت
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
شنبه, 1 آذر 1399 / ساعت : 16:20

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن