اکسید هد

فنونی زاده: در تهران باید با دو مهاجم بازی کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 480 ] - یکشنبه, 2 آذر 1399

فنونی زاده: در تهران باید با دو مهاجم بازی کنیم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رفتار گل محمدی واقعاً تعجب کردم، از یحیی چنین رفتاری بعید بود؛ او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد. مرتضی فنونی زاده ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
فنونی زاده: در تهران باید با دو مهاجم بازی کنیم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رفتار گل محمدی واقعاً تعجب کردم، از یحیی چنین رفتاری بعید بود؛ او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد. مرتضی فنونی زاده ...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رفتار گل محمدی واقعاً تعجب کردم، از یحیی چنین رفتاری بعید بود؛ او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: نیمه اول بازی با توجه به شرایط جوی و عدم آشنایی صنعت نفت با این شرایط این پرسپولیس بود که تیم برتر میدان بود و صنعت نفت هیچ حرفی برای گفتن نداشت. واقعا نیمه اول بازی شاگردان گل محمدی ما را به یاد پرسپولیس دهه شصت انداخت.
وی ادامه داد: اما نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و این تیم صنعت نفت آبادان بود که فوتبال بهتری را بازی کرد. واقعاً بیکارترین بازیکن زمین در نیمه دوم گلر صنعت نفت آبادان بود، در 10 دقیقه آخر هم واقعاً این تیم خطرناک ظاهر شد و اگر شرایط جوی اینگونه نبود شاید به گل تساوی هم می رسید.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: ما باید به این بازی ها به عنوان بازی تدارکاتی نگاه کنیم، چون کمتر از یک ماه دیگر باید در فینال آسیا بازی کنیم که امیدوارم با نماینده کشور های چین و خاور دور بازی کنیم، چون آن ها از ما هراس دارند و می توانیم از ترس آن ها مقابل تیم های ایرانی استفاده کنیم و قهرمان آسیا شویم.

فنونی زاده درباره اخراج گل محمدی هم افزود: واقعاً تعجب کردم؛ از یحیی چنین رفتاری بعید بود. او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد، اما به هر حال شاید علتش بازی نه چندان خوبی بود که در نیمه دوم انجام دادیم و باعث فشار بر روی کادرفنی شد.

وی در پایان بیان کرد: همچنان معتقدم در تهران باید با دو مهاجم بازی کنیم و به راحتی تیم ها را شکست دهیم. اینکه با دو هافبک دفاعی وارد زمین می شویم ناخودآگاه به دفاع فرو می رویم مانند نیمه دوم که اگر کمی صنعت نفت فشار را بیشتر می کرد چه بسا که گل مساوی را می خوردیم.  


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر تراکتور کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
مس رفسنجان
مس رفسنجان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهدای صنعت مس
داور مسابقه : جواد رحیم زاده
جمعه, 4 تیر 1400 / ساعت : 19:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
تراکتور
تراکتور
ورزشگاه : آزادی - فینال
داور مسابقه : علی صفایی
یکشنبه, 30 خرداد 1400 / ساعت : 19:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن