اکسید هد

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1067 ] - یکشنبه, 2 آذر 1399

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به ...

ارتش سرخ دات كام :

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به اتفاق رخ داده در دوحه و در جریان بازی های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به پرسپولیسی ها داده است.

مسعودی در این خصوص نوشته است: «3 بازیکن ملی پوش اولسان مشابه پروتکل های بسیاری از کشورها، با وجود تست منفی و به دلیل بازگشت از محیطی آلوده به ویروس (اردوی تیم ملی کره جنوبی در اتریش) باید قرنطینه 14روزه که می تواند دوره پنهان ویروس باشد را بگذرانند و شامل قوانین استثنایی لیگ قهرمانان آسیا جهت خروج از قرنطینه پس از تست منفی نمی شوند. این سه بازیکن اولسان در طول مدت قرنطینه 14 روزه خود فقط در اتاق های جداگانه خود در هتل حضور دارند و هیچ ارتباطی با هم تیمی های خود و دیگر افراد نخواهند داشت.

طبق این پروتکل، چهارشنبه، دوم دسامبر قرنطینه این 3 بازیکن به پایان می رسد و درصورت صعود اولسان از گروه، این سه بازیکن از سوم دسامبر می توانند با تیم خود تمرینات را آغاز کنند تا در بازی احتمالی مرحله یک هشتم نهایی در روز 6 دسامبر در لیست بازی قرار بگیرند. بر این اساس، همین شرایط و نگرانی می تواند برای پرسپولیس هم وجود داشته باشد. اگر تا قبل از ورود به قطر برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 19دسامبر (29آذر) یکی از اعضای تیم پرسپولیس در مسابقات لیگ داخلی یا فضای تمرینات خود، به ویروس کرونا آلوده شود، می تواند شرایط قرنطینه ای را برای ورود به دوحه، برای تمام تیم سخت کند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن