اکسید هد

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1030 ] - 9 روز پیش

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
خطر قرنطینه 14 روزه در قطر

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به ...

ارتش سرخ دات كام :

خطر قرنطینه 14 روزه در قطر، در کمین بازیکنان پرسپولیس است! این هشداری است که مهرداد مسعودی، عضو ایرانی فیفا که با فدراسیون فوتبال قطر همکاری دارد، با توجه به اتفاق رخ داده در دوحه و در جریان بازی های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به پرسپولیسی ها داده است.

مسعودی در این خصوص نوشته است: «3 بازیکن ملی پوش اولسان مشابه پروتکل های بسیاری از کشورها، با وجود تست منفی و به دلیل بازگشت از محیطی آلوده به ویروس (اردوی تیم ملی کره جنوبی در اتریش) باید قرنطینه 14روزه که می تواند دوره پنهان ویروس باشد را بگذرانند و شامل قوانین استثنایی لیگ قهرمانان آسیا جهت خروج از قرنطینه پس از تست منفی نمی شوند. این سه بازیکن اولسان در طول مدت قرنطینه 14 روزه خود فقط در اتاق های جداگانه خود در هتل حضور دارند و هیچ ارتباطی با هم تیمی های خود و دیگر افراد نخواهند داشت.

طبق این پروتکل، چهارشنبه، دوم دسامبر قرنطینه این 3 بازیکن به پایان می رسد و درصورت صعود اولسان از گروه، این سه بازیکن از سوم دسامبر می توانند با تیم خود تمرینات را آغاز کنند تا در بازی احتمالی مرحله یک هشتم نهایی در روز 6 دسامبر در لیست بازی قرار بگیرند. بر این اساس، همین شرایط و نگرانی می تواند برای پرسپولیس هم وجود داشته باشد. اگر تا قبل از ورود به قطر برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 19دسامبر (29آذر) یکی از اعضای تیم پرسپولیس در مسابقات لیگ داخلی یا فضای تمرینات خود، به ویروس کرونا آلوده شود، می تواند شرایط قرنطینه ای را برای ورود به دوحه، برای تمام تیم سخت کند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر پدیده کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نساجی مازندران
نساجی مازندران
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : وطنی قائمشهر
داور مسابقه : ؟؟؟؟
یکشنبه, 16 آذر 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 10 آذر 1399 / ساعت : 16:15

گلزنان برتر پرسپولیس

میلاد سرلک
# نام بازیکن تعداد گل
1میلاد سرلک1
2احمد نورالهی1
3سیدجلال حسینی1
4سیامک نعمتی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن