زمان جلسه رسیدگی به شکایت از کالدرون مشخص شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 669 ] - دوشنبه, 3 آذر 1399

زمان جلسه رسیدگی به شکایت از کالدرون مشخص شد

زمان جلسه رسیدگی به پرونده گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس و دستیارش در دادگاه عالی ورزش مشخص شد. باشگاه پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن پرونده بدهی سنگین ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
زمان جلسه رسیدگی به شکایت از کالدرون مشخص شد

زمان جلسه رسیدگی به پرونده گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس و دستیارش در دادگاه عالی ورزش مشخص شد. باشگاه پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن پرونده بدهی سنگین ...

ارتش سرخ دات كام :

زمان جلسه رسیدگی به پرونده گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس و دستیارش در دادگاه عالی ورزش مشخص شد.

باشگاه پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن پرونده بدهی سنگین مالی به برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق خود، یک پرونده سنگین دیگر را پیش روی خود دارد.

گابریل کالدرون که فصل گذشته جانشین برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت پرسپولیس شده بود، در نیم فصل و بعد از عدم دریافت به موقع مطالباتش از پرسپولیس، قراردادش را فسخ و به فیفا شکایت کرد.

شکایت کالدرون و دو دستیارش یعنی «اینینگو» و «خواکین» با رای مثبت فیفا همراه شد و فدراسیون جهانی، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت حدود 750 هزار دلار به کادر فنی سابق خود محکوم کرد.

بعد از محکومیت در فیفا، پرسپولیس برای خریدن زمان بیشتر شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) را در دستور کار قرار داد. البته امیرعلی حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس در مصاحبه ای اعلام کرد که شکایت از اینینگو یکی از دستیاران کالدرون به دادگاه CAS از دستور خارج شده است و مقرر شد 70 هزار دلار طلب وی خارج از پروسه این دادگاه پرداخت شود اما شکایت از رای کالدرون و خواکین به CAS پابرجا خواهد بود.

البته پرسپولیس موظف بود تا 22 آبان با اینینگو تسویه حساب کند که مشخص نیست این اتفاق رخ داده است یا خیر.

در هر صورت پرسپولیس در حالی که کالدرون قبل از شکایت به فیفا آماده مصالحه با این باشگاه بود، کار را به دادگاه CAS کشاند و بعد از تعیین و تایید وکلای پرونده و واریز مبلغ مدنظر این دادگاه، زمان برگزاری جلسه مشخص شد.

با اعلام دادگاه عالی ورزش، جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از کالدرون و خواکین روز هشتم دسامبر (18 آذر) برگزار خواهد شد.

البته پرسپولیس علاوه بر شکایت از این عضو سابق کادر فنی خود، از فیفا هم شکایت کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بعید به نظر می رسد دادگاه CAS در رای فیفا و محکومیت باشگاه پرسپولیس بازنگری کند و حکم را بشکند. در این صورت پرسپولیس باید خود را آماده پرداخت دیگر پرونده بدهی کلان این باشگاه در عرض کمتر از یک سال کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن