مهدوی کیا: فضای فوتبال ایران با روحیات من سازگار نیست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 623 ] - سه شنبه, 4 آذر 1399

مهدوی کیا: فضای فوتبال ایران با روحیات من سازگار نیست

کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان گفت: 5 سال تجربه کار کردن در هامبورگ واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم و تجربه ام خیلی زیاده شده است. مهدی مهدوی کیا، کاپیت... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مهدوی کیا: فضای فوتبال ایران با روحیات من سازگار نیست

کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان گفت: 5 سال تجربه کار کردن در هامبورگ واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم و تجربه ام خیلی زیاده شده است. مهدی مهدوی کیا، کاپیت...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق تیم ملی کشورمان گفت: 5 سال تجربه کار کردن در هامبورگ واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم و تجربه ام خیلی زیاده شده است.

مهدی مهدوی کیا، کاپیتان اسبق تیم ملی و پرسپولیس در رابطه با پیشنهاداتی که به او برای حضور در تیم های لیگی داده شده بود، گفت: در مقاطعی پیشنهاد سرمربیگری در تیم های مختلف و حتی مربیگری در تیم ملی، تیم امید، جوانان و... به من داده شد. در بحث مدیریت هم پیشنهاداتی بوده ولی هیچ وقت قبول نمی کنم، چون فضای فوتبال در ایران، در حال حاضر فضای خوبی نیست و شاید با روحیات و اخلاقیات من همخوانی ندارد. تشخیص دادم در مرحله ای به آلمان بروم ؛ به هامبورگ شهری که سال ها در آن زندگی کرده بودم و باشگاهی که 8 سال در آن بازی کرده ام. دوست داشتم شرایط فوتبال پایه را ببینم، چون خودم درگیر آکادمی خودم در ایران بودم، دوست داشتم از نزدیک شرایط را ببینم و این 5 سال واقعاً به من کمک کرده تا شرایط را ببینم. تجربه ام خیلی زیاده شده است.

ضمن اینکه آرامشی که در هامبورگ برای من وجود دارد، بهتر است. خیلی ها می گویند شما از چندین میلیارد پول در سال گذشته اید، ولی من بیشتر درگیر همان آرامشی هستم که گفتم. حالا هم فکر می کنم در کاری که تخصص دارم، کار می کنم و امیدوارم آینده خوبی در انتظار فوتبال ایران باشد و ما فوتبالیست های بیشتری را از کشورمان در اروپا ببینم ؛ چون باعث افتخار است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن