عیسی آل کثیر از سپاهان پیشنهاد داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1598 ] - سه شنبه, 4 آذر 1399

عیسی آل کثیر از سپاهان پیشنهاد داشت

 عیسی آل کثیر قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد. عیسی آل کثیر مهاجم زحمتکش... 5 out of 5 based on 7 ratings.
عیسی آل کثیر از سپاهان پیشنهاد داشت

 عیسی آل کثیر قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد. عیسی آل کثیر مهاجم زحمتکش...

ارتش سرخ دات كام :

 عیسی آل کثیر قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد.

عیسی آل کثیر مهاجم زحمتکش و تأثیرگذاری است که نقش به سزایی در موفقیت و صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و به خاطر یک سوءتفاهم محروم شد. او درطول این رقابت ها با انگشت پای شکسته و به ضرب و زور آمپول برای تیمش بازی کرد و گل زد. خوشحال کننده است که چنین بازیکن باتعصبی همه پول قرارداد 3 میلیارد و 700 میلیون تومانی خودش را بگیرد. باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته بود با خرید شاهین طاهرخانی این مهاجم جنوبی را از لیست خارج کند. بر همین اساس هم روز آخر نقل و انتقالات ( 28 آبان ماه) عیسی آل کثیر به باشگاه فرا خوانده شد اما با منتفی شدن حضور مدافع فصل گذشته استقلال در پرسپولیس این مهاجم زحمتکش حفظ شد.

در واقع اگر پرسپولیسی ها موفق به خرید فرشاد فرجی یا شاهین طاهرخانی می شدند قطعاً عیسی آل کثیر از لیست این تیم خارج می شد. از آنجایی که عیسی آل کثیر 6 ماه محروم شده و در این مدت نسبتاً طولانی قادر به همراهی پرسپولیس نیست طبیعی بود این باشگاه خواستار تخفیف از آل کثیر می شد که شد! البته این پیشنهاد با مخالفت عیسی آل کثیر مواجه شد که قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد. آل کثیر و برادر پرسپولیسی او که در جلسه با مدیران وقت پرسپولیس و مسئولان نقل و انتقالات این تیم شرکت کرده بودند حتی صدای پیشنهاد سرمربی جوان سپاهان را هم پخش کردند اما در نهایت به خاطر علاقه به رنگ قرمز با تیم مدافع عنوان قهرمانی قرارداد بستند، بنابراین طبیعی بود پیشنهاد تخفیف 50 درصدی با مخالفت عیسی آل کثیر مواجه شده و به امضا نرسد. بر کسی پوشیده نیست در هر مذاکره ای برای عقد قرارداد یا مورد مشابه آل کثیر، باشگاه دنبال منافع خود باشد و بازیکن هم همین طور! طرفین مذاکره می کنند و پیشنهادات خود را به قول معروف روی میز می گذارند اما در نهایت بر سر یک قرارداد واحد به توافق می رسند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن