پرسپولیس در شهر اولین ها به هزار می رسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 490 ] - چهارشنبه, 5 آذر 1399

پرسپولیس در شهر اولین ها به هزار می رسد

بازیکنان پرسپولیس در هفته سوم لیگ بیستم برای هزارمین بار در تاریخ ادوار لیگ فوتبال ایران به میدان می روند؛ آنهم درست در شهر و ورزشگاهی که نخستین پوکر تاریخ را... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس در شهر اولین ها به هزار می رسد

بازیکنان پرسپولیس در هفته سوم لیگ بیستم برای هزارمین بار در تاریخ ادوار لیگ فوتبال ایران به میدان می روند؛ آنهم درست در شهر و ورزشگاهی که نخستین پوکر تاریخ را...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکنان پرسپولیس در هفته سوم لیگ بیستم برای هزارمین بار در تاریخ ادوار لیگ فوتبال ایران به میدان می روند؛ آنهم درست در شهر و ورزشگاهی که نخستین پوکر تاریخ را ثبت کردند.

سوم مردادماه 1399 یعنی حدود 4 ماه قبل، پرسپولیسی ها در چارچوب هفته بیست و ششم رقابت های لیگ نوزدهم و در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجد سلیمان میهمان تیم نفت بودند و با نتیجه 2 بر یک و با گل های علیپور و عبدی این تیم را شکست داده و به زودهنگام ترین قهرمانی تاریخ رقابت های لیگ برتر رسیدند.

شاگردان یحیی گل محمدی با این برد نه تنها پوکر قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفتند بلکه طلسم شکست ناپذیری نفتی ها مقابل پرسپولیس در لیگ را نیز شکستند.

پرسپولیس روز ششم آذرماه (فردا) در حالی درچارچوب هفته سوم لیگ بیستم به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می رود که این هزارمین بازی سرخ ها در تاریخ ادوار لیگ فوتبال ایران است. بنابراین شاگردان گل محمدی در همان شهری که نخستین پوکر تاریخ را ثبت کردند برای هزارمین بار در تاریخ لیگ فوتبال ایران به میدان می روند تا شهر اولین ها برای خانواده میلیونی پرسپولیس ماندگار شود.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن