اکسید هد

شوآف حقوقی به ضرر پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 940 ] - چهارشنبه, 5 آذر 1399

شوآف حقوقی به ضرر پرسپولیس

با اینکه مدیران پرسپولیسی هنوز در پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی خود درمانده اند و از بابت فصل گذشته و فصل جاری بدهی های زیادی را به تیم دارند، به نظ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شوآف حقوقی به ضرر پرسپولیس

با اینکه مدیران پرسپولیسی هنوز در پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی خود درمانده اند و از بابت فصل گذشته و فصل جاری بدهی های زیادی را به تیم دارند، به نظ...

ارتش سرخ دات كام :

با اینکه مدیران پرسپولیسی هنوز در پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی خود درمانده اند و از بابت فصل گذشته و فصل جاری بدهی های زیادی را به تیم دارند، به نظر می رسد آنها طی یکی دو ماه آینده شرایط بدتری را تجربه کنند و دلیل اصلی آن هم به سرانجام رسیدن برخی از پرونده های این تیم در دادگاه عالی ورزش است که بعد از صدور حکم نهایی زمان پرداخت بدهی ها فرا می رسد.

در این بین پرسپولیسی ها که به تازگی پرونده گابریل کالدرون را به دادگاه داوری ورزش برده بودند این امید را داشتند که مطابق سایر پرونده ها زمان کافی و مناسب را در اختیار داشته باشند تا در این فاصله زمانی بتوانند با دریافت پاداش های آسیایی، قدم موثری در جهت پرداخت بدهی هایشان به کالدرون و دستیارش و البته ماریو بودیمیر بردارند اما حالا خبر رسیده که جلسه رسیدگی به پرونده سرمربی سابق سرخ ها به زودی برگزار می شود.

 دلیل رسیدگی زودهنگام چه بود؟
طبق صحبت هایی که کارشناسان حقوقی داشتند، معمولا رسیدگی به پرونده های مالی در دادگاه داوری ورزش بین 3 تا 4 ماه زمان می برد اما پرسپولیسی ها که همین چند وقت گذشته اعتراض خود به رای کمیته انضباطی فیفا را به دادگاه عالی ورزش برده بودند، حالا باید هجدهم ماه جاری منتظر جلسه رسیدگی به این پرونده باشند.
در این خصوص شنیده می شود موضوعی که باعث شده این جلسه به این زودی برگزار شود به بحث درخواست پرسپولیسی ها برای برگزاری جلسه حضوری برمی گردد.

سرخ ها که این روزها برای رسیدگی به پرونده شان در استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا درخصوص محرومیت عیسی آل کثیر هم درخواست برگزاری جلسه حضوری را ارائه کرده بودند اما به دلیل شرایط کرونایی این درخواست آنها به جلسه آنلاین تبدیل شده بود، برای موضوع گابریل کالدرون هم تصمیم گرفتند از این روش استفاده کنند تا شاید بتوانند به توفیقی در این پرونده دست پیدا کنند.

ظاهرا بعد از درخواست سرخ ها بابت جلسه حضوری، این بار هم دادگاه داوری ورزش با برگزاری جلسه آنلاین موافقت کرده و داوران این پرونده موضوع را از طریق گابریل کالدرون هم پیگیری کرده اند و وقتی این مربی هم با برگزاری جلسه آنلاین موافقت کرده، زمان هجدهم آذر ماه برای این جلسه انتخاب شده است.

 شوآف حقوقی یا منفعت پرسپولیس؟!
آن طور که شنیده می شود جلسه حضوری از این جهت مورد توجه وکلای حقوقی در حوزه فوتبال قرار دارد که آنها می توانند هزینه بیشتری از موکل شان دریافت کرده و حتی پیش از شرایط کرونایی، این امکان برایشان وجود داشت که با خرج باشگاه ها به یک سفر خارجی رفته و به نوعی با یک تیر 2 نشان را هدف قرار دهند.

اما بحث این روزهای وکیلان پرسپولیس بیشتر انجام یک شوآف است که اذهان عمومی را تحت تاثیر قرار دهد و بعید به نظر می رسد که آنها در این جلسه آنلاین هم مثل موضوع آل کثیر دستاوردی داشته باشند و تنها سود سرخ ها از کشیدن این پرونده به CAS زمانی بود که می توانستند بخرند که از دست رفته است.

شنیده می شود احتمالا بعد از این جلسه پرسپولیسی ها باید تا حدود یک ماه بعد منتظر صدور رای از سوی دادگاه داوری ورزش باشند. این درحالی است که پرونده بودیمیر که روال عادی خود را طی کرده با وجود اینکه حدود 3 ماه است به این دادگاه رفته، هنوز با رای مواجه نشده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن