اکسید هد

تمدید برای جلوگیری از فاجعه تابستانی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1314 ] - جمعه, 7 آذر 1399

تمدید برای جلوگیری از فاجعه تابستانی

پرسپولیسی ها برای جلوگیری از اتفاقات تابستان گذشته و جدایی بازیکنانش، روند تمدید قرارداد با بازیکنان اصلی و جوانان خود را آغاز کرده اند. تابستانی که گذشت برای... 5 out of 5 based on 5 ratings.
تمدید برای جلوگیری از فاجعه تابستانی

پرسپولیسی ها برای جلوگیری از اتفاقات تابستان گذشته و جدایی بازیکنانش، روند تمدید قرارداد با بازیکنان اصلی و جوانان خود را آغاز کرده اند. تابستانی که گذشت برای...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها برای جلوگیری از اتفاقات تابستان گذشته و جدایی بازیکنانش، روند تمدید قرارداد با بازیکنان اصلی و جوانان خود را آغاز کرده اند.
تابستانی که گذشت برای پرسپولیسی ها تلخ تر از فصول گذشته بود. تعداد زیادی از بازیکنان اصلی و سرشناس این تیم به دلیل ناکارآمدی مدیران باشگاه به راحتی و بدون این که سودی به این باشگاه برسانند، تیم را ترک کردند.
علت اصلی این اتفاق، اتمام قرارداد بازیکنان و تبدیل شدن به بازیکنان آزاد و همین طور تعهد نداشتن این مجموعه به بازیکنان و فراهم کردن زمینه مناسب برای فسخ قرارداد و مجددا تبدیل شدن به بازیکنان آزاد بود.
در فوتبال روز دنیا، بازیکنان آزاد به علت تعهد نداشتن به هیچ مجموعه ای، در هنگام پیوستن به تیم جدیدی نیازی به برگه رضایت نامه ندارند اما در سوی مقابل، بازیکنانی که تحت قرارداد با تیمی باشند، برای انتقال به یک تیم دیگر باید برگه رضایت نامه داشته باشند که این اتفاق معمولا در ازای دریافت مبلغی مشخص و درج شده در قرارداد صورت می گیرد.
به طور مثال مبلغ رضایت نامه سرخیو راموس برای ترک رئال مادرید و انتقال به تیم جدید 700 میلیون یورو است اما در صورتی که سران مادرید با کاپیتان این تیم تمدید نکنند، او در پایان فصل تبدیل به بازیکن آزاد خواهد شد. مثال دیگر لیونل مسی است که اگر در ماه های آینده قراردادش را تمدید نکند، بدون پرداخت مبلغ رضایت نامه 700 میلیون یورویی خود راهی تیم دیگری می شود.

*جلوگیری از تکرار فاجعه ترابی و خلیل زاده
پرسپولیسی ها که به جز بیرانوند، سایر بازیکنان خود را بدون دریافت مبلغی از دست داده اند، با تمدید قرارداد بازیکنانی مانند سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا و مهدی عبدی در تدارک حفظ بازیکنان خود در سال های آینده هستند.
آن ها حداقل با این ترفند، می توانند از محل فروش بازیکنان خود درآمدی کسب کنند و برای مخارج خود به کار ببرند. البته این اتفاق منوط به این است که باشگاه در هفته های منتهی به پایان فصل دستمزد بازیکنان را در موعد مقرر پرداخت کند تا بازیکنانی مانند شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی قراردادشان را فسخ نکنند و بدون پرداخت مبلغ رضایت نامه راهی تیم دیگری شوند؛ اتفاقی که کم از یک فاجعه برای تیمی در آستانه قهرمانی آسیا نداشت.
حتی پرسپولیس بعد از گذشت دو سال از حضور قرضی محمد نادری از این تیم، هیچ گاه برای قطعی کردن انتقال این بازیکن به سرخپوشان اقدام نکرد تا از محل جدایی این بازیکن و پیوستن به استقلال هم سود کند و یا در جدایی علی علیپور که قراردادش زودتر از اتمام فصل تمدید نشد تا او به بازیکن آزاد تبدیل نشود.
باید دید سرخپوشان در روزها و هفته های آینده قرارداد کدام یک از بازیکنان خود را حداقل به مدت یک یا دو سال دیگر تمدید خواهند کرد تا اسکلت این تیم که افتخارات زیادی را در این سال ها کسب کرده، حفظ شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن