درآمد میلیاردی سمیعی برای پرداخت مطالبات

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1012 ] - دوشنبه, 10 آذر 1399

درآمد میلیاردی سمیعی برای پرداخت مطالبات

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان 30 میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کرده است. چندی قبل بازیکنان تیم پرسپولیس نسبت به پرداخت نشدن مطالبا... 5 out of 5 based on 6 ratings.
درآمد میلیاردی سمیعی برای پرداخت مطالبات

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان 30 میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کرده است. چندی قبل بازیکنان تیم پرسپولیس نسبت به پرداخت نشدن مطالبا...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان 30 میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کرده است.

چندی قبل بازیکنان تیم پرسپولیس نسبت به پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته، آپشن های قرارداد و پاداشهای فصل پیش گلایه مند شده بودند و در جلسات تمرینی این گلایه را به گوش یحیی گل محمدی سرمربی خود رسانده بودند. 

جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس با علم به این موضوع به دنبال درآمدزایی بود تا بتواند بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند. از سویی روی کمک های کارگزار هم نمی توانست حساب کند. با توجه به بدهی سنگینی که این باشگاه به برانکو داشته درآمدهای کارگزار پیش خور شده و به همین دلیل مدیرعامل سرخپوشان مجبور شد برای تامین منابع مالی سراغ گزینه های دیگری برود و سرانجام روز گذشته این رایزنی ها نتیجه داد.

او روز گذشته توانست 30 میلیارد تومان به حساب باشگاه تزریق کند. این پول صرف پرداخت مطالبات فصل گذشته، آپشن های باقی مانده، پاداش ها و بخشی از مطالبات فصل جدید شده است. 

سمیعی با توجه به تعهداتی که باشگاه از فصل گذشته به بازیکنان داشته این پرداختی ها را در اولویت قرارداده تا بازیکنان طلبی از این بابت نداشته باشند. همچنین در پرداخت پاداش ها نیز با وجودی که خودش تعهدی نسبت به پرداخت آنها نداشته اما به دلیل قول و قرار مدیران گذشته به بازیکنان این مطالبات را نیز پرداخت کرده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن