استارت عجیب در دقیقه 90؛ شیری خستگی ناپذیر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 570 ] - سه شنبه, 11 آذر 1399

استارت عجیب در دقیقه 90؛ شیری خستگی ناپذیر

مدافع راست پرسپولیس که بعد از دعوت به اردوی تیم ملی در تلاش است تا کیفیت بالاتری از خود برای فرار از انتقادات به نمایش بگذارد، در بازی روز گذشته مقابل شهرخودر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
استارت عجیب در دقیقه 90؛ شیری خستگی ناپذیر

مدافع راست پرسپولیس که بعد از دعوت به اردوی تیم ملی در تلاش است تا کیفیت بالاتری از خود برای فرار از انتقادات به نمایش بگذارد، در بازی روز گذشته مقابل شهرخودر...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع راست پرسپولیس که بعد از دعوت به اردوی تیم ملی در تلاش است تا کیفیت بالاتری از خود برای فرار از انتقادات به نمایش بگذارد، در بازی روز گذشته مقابل شهرخودرو به خوبی از پس مهار حریف برآمد.

مهدی شیری، مدافع راست تخصصی پرسپولیس در این فصل توانست در بازی روز گذشته مقابل شهرخودرو هم در فاز دفاعی و هم تهاجمی این تیم نمایش خوبی از خود به جا بگذارد و رضایت کادرفنی را جلب کند. مدافع سرخپوشان که از سوی دراگان اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شده بود، بعد از اینکه انتقادات تندی را بابت این موضوع متوجه خود دیده، در تلاش بالاتری برای نمایش کیفیت فنی خود بود. 

او در بازی روز گذشته با سود بردن از تکنیک مناسبی که دارد، در همکاری با بشار رسن و خصوصا سیامک نعمتی فرصت های مناسبی را روی دروازه شاگردان مهدی رحمتی شکل داد و در نهایت نیز موفق نمره خوبی کسب کند. شاید اوج کار شیری را بتوان در استارتی که در دقیقه 90 برای عبور از مدافعان حریف از خود به جا گذاشت دانست. در شرایطی که به نظر می رسید سرخ ها با توجه به نمایش تهاجمی که از خود به جا گذاشته بودند در دقایق پایانی از نظر بدنی افت کرده باشند، این بازیکن با دریافت توپ و استارتی 70 متری، تیمش را در موقعیت حمله قرار داد تا نشان دهد از نظر بدنی نیز در شرایط مطلوبی قرار دارد و یحیی قادر خواهد بود بیش از گذشته به سمت راست تیمش با شکل گیری زوج سیامک نعمتی و مهدی شیری امیدوار باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن