آسمان امن پرسپولیس با لک

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 419 ] - سه شنبه, 11 آذر 1399

آسمان امن پرسپولیس با لک

گلر پرسپولیس طی چهار بازی ابتدایی لیگ به رکورد 360 دقیقه بسته ماندن دروازه اش دست یافته است. شرایط به بهترین شکل برای حامد لک در پرسپولیس پیش می رود او در پای... 5 out of 5 based on 3 ratings.
آسمان امن پرسپولیس با لک

گلر پرسپولیس طی چهار بازی ابتدایی لیگ به رکورد 360 دقیقه بسته ماندن دروازه اش دست یافته است. شرایط به بهترین شکل برای حامد لک در پرسپولیس پیش می رود او در پای...

ارتش سرخ دات كام :

گلر پرسپولیس طی چهار بازی ابتدایی لیگ به رکورد 360 دقیقه بسته ماندن دروازه اش دست یافته است.

شرایط به بهترین شکل برای حامد لک در پرسپولیس پیش می رود او در پایان چهارمین بازی در لیگ برتر با پیراهن این تیم نیز بدون دریافت گل به کار پایان داد تا به یک رکورد تاریخی دست یابد و به اولین گلری تبدیل شده که 4 بازی ابتدایی با این تیم را بدون دریافت گل خاتمه داده است.

پرسپولیس طی این چهار بازی برابر سایپا، نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و شهرخودرو به میدان رفته و فاز دفاعی مستحکم سرخپوشان مانع از شکل گیری خطری جدی روی دروازه تیمش شده تا 4 کلین شیت به نام حامد لک شود و او شروعی رویایی در این تیم را پشت سر بگذارد.

بعد از اینکه طی 3 بازی ابتدایی پرسپولیس این تیم با کمترین خطر از سوی حریفان روی دروازه اش مواجه شد، در ادامه انتظار می رفت شهرخودرو کار را برای شاگردان یحیی گل محمدی سخت کند اما فوتبال مالکانه سرخپوشان در کنار استحکام بالای فاز دفاعی این تیم باعث شده تا آنها مسیر ایجاد خطر روی دروازه را به بهترین شکل پوشش دهند. اتفاقی که باعث شده حامد لک اکنون با 4 کلین شیت و بسته نگه داشتن دروازه اش به مدت 360 دقیقه در مسیر دستیابی به یک رکورد جالب توجه گام بردارد.

لک در بازی روز گذشته به عنوان گلری باتجربه البته توانسته بود با خط دفاعی تیمش هماهنگی مناسبی را شکل دهد و استادیوم خالی از تماشاگر آزادی کاملا صدای واضح او را که خط دفاعی و حتی دیگر بازیکنان را برای پوشش فضاهای خطرساز رهبری می کرد را به گوش می رساند.

باید دید گلر باانگیزه سرخ ها که در لیگ قهرمانان البته نشان داده بود که در زمان موقعیت حریفان نیز می توان به کیفیت فنی او تکیه کنند، تا چه زمانی قادر به حفظ این رکورد خواهد بود. جایی که بزرگ ترین ماموریت او قطعا در فینال آسیا خواهد بود تا شرایط را به سود تیمش شکل دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن