جام باشگاه های جهان؛ 13 تا 23 بهمن در قطر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 469 ] - سه شنبه, 11 آذر 1399

جام باشگاه های جهان؛ 13 تا 23 بهمن در قطر

جام باشگاه های جهان روز 13 بهمن آغاز خواهد شد و بازی فینال و رده بندی هم 23 بهمن در ورزشگاه اجوکیشن سیتی به انجام خواهد رسید. فیفا و کمیته محلی برگزاری جام جه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
جام باشگاه های جهان؛ 13 تا 23 بهمن در قطر

جام باشگاه های جهان روز 13 بهمن آغاز خواهد شد و بازی فینال و رده بندی هم 23 بهمن در ورزشگاه اجوکیشن سیتی به انجام خواهد رسید. فیفا و کمیته محلی برگزاری جام جه...

ارتش سرخ دات كام :

جام باشگاه های جهان روز 13 بهمن آغاز خواهد شد و بازی فینال و رده بندی هم 23 بهمن در ورزشگاه اجوکیشن سیتی به انجام خواهد رسید.

فیفا و کمیته محلی برگزاری جام جهانی باشگاه ها 2020 در قطر، برنامه ریزی کامل این دوره از مسابقات را انجام داده و استادیوم های میزبان جام جهانی باشگاه ها را مشخص کرده اند.

جام جهانی باشگاه ها 2019 که با قهرمانی لیورپول به پایان رسید، در دو استادیوم جاسم بن حمد (السد) و خلیفه میزبانی شد، اما این دوره با سه استادیوم جام جهانی 2022 برگزار خواهد شد.
 
دیدار نخست و افتتاحیه مسابقات میان الدحیل قطر به عنوان نماینده کشور میزبان و اوکلند سیتی نیوزلند به عنوان نماینده اقیانوسیه، اول فوریه 2021 در استادیوم الجنوب برگزار می شود.

الاهلی مصر، اوکلند سیتی نیوزلند، لیورپول انگلستان و الدحیل قطر چهار تیمی هستند که جواز حضور در جام باشگاه های جهان را کسب کرده اند.

برنده این دیدار در مرحله بعدی طبق قرعه کشی به مصاف نماینده آسیا، کانکاکاف یا آفریقا خواهد رفت و دو تیم دیگر نیز در این مرحله با یکدیگر رقابت خواهند کرد. دیدار شماره 2 جام جهانی باشگاه ها در استادیوم الریان برگزار خواهد شد که روز 18 دسامبر (28 آذر) با برگزاری فینال امیر کاپ قطر به صورت رسمی و به عنوان چهارمین استادیوم از هشت استادیوم میزبان جام جهانی 2022 افتتاح خواهد شد. دیدار شماره 3 جام جهانی باشگاه ها نیز در استادیوم اجوکیشن سیتی برگزار می شود. هر دو دیدار چهارم فوریه برگزار خواهد شد.

 بازندگان این مرحله (دیدار شماره 2 و 3) برای رتبه پنجم و ششمی در روز هفتم فوریه در استادیوم اجوکیشن سیتی به مصاف هم خواهند رفت. در همین روز و طبق قرعه کشی یکی از برندگان دیدارهای شماره 2 یا 3، نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی را در استادیوم الجنوب با قهرمان کوپا لیبرتادورس برگزار می کنند و دیگر دیدار نیمه نهایی نیز، هشتم فوریه در استادیوم الریان برگزار می شود که یک سوی آن بایرن مونیخ است.
 
دیدار فینال و رده بندی نیز، روز یازدهم فوریه در استادیوم اجوکیشن سیتی برگزار می شود. به این ترتیب در جام جهانی باشگاه ها، استادیوم اجوکیشن سیتی میزبان چهار مسابقه است و دو استادیوم الجنوب و الریان نیز هر کدام از دو دیدار میزبانی خواهند کرد .

در این رقابت ها حضور سه تیم بایرن مونیخ، الدحیل قطر و الاهلی مصر قطعی شده و حالا همه در انتظار رونمایی از قهرمان آسیا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی هستند. همچنین بازی های لیگ قهرمانان در اقیانوسیه لغو شده است.

سه تیم دیگر این رقابت ها پس از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا، آمریکای جنوبی و کانکاکاف مشخص خواهند شد. با این حال لوگوی پرسپولیس به عنوان فینالیست لیگ قهرمانان آسیا از منطقه غرب در پوستر جام جهانی باشگاه ها گنجانده شده است و برنده دیدار فینال در روز 19 دسامبر (29 آذر) تکلیف نماینده آسیا را نیز مشخص خواهد کرد.

اولین بازی پرسپولیس (در صورت صعود) احتمالا روز 16 بهمن خواهد بود که پیروزی در آن صعود به نیمه نهایی را در پی خواهد داشت.

فینال لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی یا کوپا لیبرتادورس طبق برنامه روز شنبه 23 ژانویه (4 بهمن) در ورزشگاه ماراکانا برزیل برگزار خواهد شد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان کانکاکاف نیز 22 دسامبر (2 دی ماه) در ایالت متحده آمریکا برگزار می شود.

تقویم و برنامه بازی های جام جهانی باشگاه ها 2020 در یک نگاه:

* اول فوریه 2021 (13 بهمن)
استادیوم الجنوب
الدحیل قطر - اوکلند سیتی نیوزلند

* چهارم فوریه 2021 (16 بهمن)
 استادیوم الریان
بازی دوم طبق قرعه کشی

* استادیوم اجوکیشن سیتی
بازی سوم طبق قرعه کشی

در این مرحله برنده بازی اول و قهرمانان آسیا، آفریقا و کانکاکاف طبق قرعه کشی با یکدیگر بازی می کنند.

هفتم فوریه (19 بهمن)
استادیوم اجوکیشن سیتی 
بازنده بازی دوم - بازنده بازی سوم (بازی پنجم و ششمی جام)

* استادیوم الجنوب 
قهرمان لیبرتادورس - برنده بازی دوم یا سوم (طبق قرعه کشی)

*هشتم فوریه 2021 (20 بهمن)
استادیوم الریان
بایرن مونیخ - برنده بازی دوم یا سوم (طبق قرعه کشی)

*یازدهم فوریه (23 بهمن)
استادیوم اجوکیشن سیتی
بازنده دیدار پنجم و ششم  (دیدار رده بندی)

*استادیوم اجوکیشن سیتی
برنده دیدار پنجم و ششم (دیدار فینال)


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن