اکسید هد

آل کثیر: تمام وجودم و روحم در قطر است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 690 ] - پنجشنبه, 27 آذر 1399

آل کثیر: تمام وجودم و روحم در قطر است

اعضای باشگاه امیدوار بودند که در فاصله سه روز تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دادگاه عالی ورزش محرومیت عیسی آل کثیر را موقتاً لغو کند اما ظهر دیروز اعلام شد خبری ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
آل کثیر: تمام وجودم و روحم در قطر است

اعضای باشگاه امیدوار بودند که در فاصله سه روز تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دادگاه عالی ورزش محرومیت عیسی آل کثیر را موقتاً لغو کند اما ظهر دیروز اعلام شد خبری ا...

ارتش سرخ دات كام :

اعضای باشگاه امیدوار بودند که در فاصله سه روز تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دادگاه عالی ورزش محرومیت عیسی آل کثیر را موقتاً لغو کند اما ظهر دیروز اعلام شد خبری از لغو محرومیت نیست و اندک رویاهای عیسی و پرسپولیسی ها هم نقش بر آب شده است.
وکیل این باشگاه امیر ساعد وکیل با اعلام این موضوع عنوان کرد: «حیف شد، غمبار است! ولی راضی به رضای خدا هستیم. تلاش های شبانه روزی برای اخذ دستور موقت از دیوان داوری ورزش جهت حضور آقای عیسی آل کثیر در مسابقه فینال، با اینکه این دیوان رسیدگی به درخواست دستور موقت وکیل باشگاه را پذیرفته بود، به نتیجه نرسید و دیوان داوری ورزش با حضور این بازیکن در فینال مخالفت کرد.»

بعد از مشخص شدن اینکه آل کثیر نمی تواند به قطر برود و محرومیتش همچنان ادامه خواهد داشت لحظاتی کوتاه با او صحبت کردیم که می خوانید:

*باز هم بخشیده نشدی در حالی که می دانیم خیلی سخت تمرین کرده بودی و امیدوار به بخشش بودی!
بله، بعد از اینکه انگشت پایم بهبود پیدا کرد خیلی سخت تمرین کردم و لحظه ای نبود که از تمرین و آمادگی خودم غافل باشم. بعد از حکم دادگاه عالی هم خیلی امیدوار بودم اما متأسفانه باز هم تجدید نظر خواهی پذیرفته نشد تا من از بازی فینال و همراهی تیمم باز بمانم.

*حق داری خیلی ناراحت باشی.
بالاخره قسمت من نشد که در فینال بازی کنم و حضور داشته باشم اما اینقدر به تیمم امیدوارم که اطمینان دارم در فینال هم موفق از زمین خارج خواهد شد.

* اولسان هم تیم قوی است و به عنوان قهرمان شرق با قدرت به فینال صعود کرده و بازیکنان خطرناکی مانند جونیور و چند بازیکن دیگر را دارد.
بله اولسان تیم خوبی است خصوصاً اینکه در فاز تهاجمی و حمله هم از قدرت خوبی برخوردار است اما فراموش نکنید حریف آنها پرسپولیس است؛ تیمی که قدرت های غرب نظیر السد، پاختاکور و النصر را به راحتی شکست داد و به فینال رسید. انگیزه بازیکنان ما خیلی زیاد است و من اطمینان دارم تیم اولسان هم نمی تواند مانع قهرمانی پرسپولیس شود چون انگیزه بازیکنان ما فقط کسب پیروزی و قهرمانی است.
 


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    اولا اون نوع شادی چه معنی داشت دوما اگر معنی خواصحی برات داشت میتونستی سخصا afcرا را با دلیل و سوگنند قانع کنی منظور سوی نداشتی گذشته .گذشته لطفا میشه از این سادگی یواش یواش فاصله بگیری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن