اکسید هد

علیپور: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 635 ] - جمعه, 28 آذر 1399

علیپور: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟

 عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هر چه دارد در زمین می گذارد ولی از آنطرف هم خیلی تحمل می کند و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اع... 5 out of 5 based on 5 ratings.
علیپور: بازیکنان کدام تیم مثل پرسپولیس هستند؟

 عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هر چه دارد در زمین می گذارد ولی از آنطرف هم خیلی تحمل می کند و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اع...

ارتش سرخ دات كام :

 عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هر چه دارد در زمین می گذارد ولی از آنطرف هم خیلی تحمل می کند و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اعتراضی هم نمی کند؟

محمد علیپور عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  پرسپولیس یک تیم بزرگ است و هواداران زیادی که در کشورمان و دنیا دارد. طبیعتاً انتظارات هم از این تیم زیاد است. با توجه به این انتظارات اگر بخواهیم مرور کنیم به نظرم پرسپولیس در این مدت خوب حرکت کرده است. نسبت به امکانات و شرایط موجود و بیماری کرونا که تمام دنیا را گرفتار کرده، به نظرم پرسپولیس در این مدت با کیفیت است و رو به جلو حرکت کرده است.

وی افزود: تغییراتی زیادی هم در تیم انجام شده و شاید 40 تا 50 درصد تیم تغییر کرده است. اینکه تیم به سرعت شکل گرفت و بازی با کیفیتی را ارائه داد، مدیون تلاش کادرفنی بخصوص گل محمدی و دستیارانش است. به جرات تمام مردم کشور پرسپولیس را تحسین کردند و این تیم جنبه ملی پیدا کرد. مشکلات مختلفی هم در باشگاه وجود دارد و نمی شود گفت یک روز همه این مشکلات تمام می شود. تمام باشگاه های دنیا مشکلاتی دارند اما حالا برای ما کمی کمتر یا بیشتر و نوعش متفاوت است. یکی از موضوعات اصلی شاید مشکلات مالی است که ناراحتی ایجاد می کند و سرچمشه حاشیه ها همین مشکلات است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه قبلاً اقدامات خوبی در این زمینه انجام داد و اخیراً هم پس از تغییراتی که در پست مدیرعامل به وجود آمد، سمیعی توانست فضای خیلی خوبی ایجاد کند و مشکلات مالی هم تا حدود خوبی مرتفع شد. بچه ها هم باید به حق و حقوق خود برسند و من به آن احترام می گذارم. اخیراً من یک چیزهایی می شنوم که من که در باشگاهم این چیزها را ندیدم. توقع بچه ها بسیار به اندازه و به جا است و توقع یک بازیکن ایده آل پرسپولیس را دارند و شرایط را هم درک می کنند. بازیکن کدام تیم مثل پرسپولیس هر چه دارد در زمین می گذارد ولی از آنطرف هم خیلی تحمل می کند و سه، چهار ماه حقوق نمی گیرد و اعتراضی هم نمی کند؟ فکر نمی کنم تیمی اینطور باشد، شاید یکی، دو تیم باشد، ولی من فکر نمی کنم تیمی اینطور باشد.

علیپور افزود: پس می توانیم جمع بندی کنیم از همه لحاظ تیم خوبی داریم. بازیکنان از همه لحاظ درک می کنند و با کادرفنی هماهنگ هستند. در همین چند روز که در قطر به آن ها نزدیک هستم، فضای تیم را می بینم، این فضای صمیمی حاکم بر تیم خیلی ایده آّل است. الان در دنیا تمام تاکتیک ها و آمادگی بدنی را 50 درصد در نظر می گیرند و آمادگی روانی را هم 50 درصد برای موفقیت سهیم می دانند. کادرفنی خیلی به بازیکنان نزدیک و تیم خیلی شاداب است. واقعاً به معنای واقعی نشان می دهد که یک تیم هستند و وقتی از دور نگاه می کنید، فکر می کنید همه یک نفر هستند. به نظر من شرایط بسیار خوب و ایده ال است و بچه ها با پشتکار خیلی محکم می گویند ما قهرمان می شویم. این اراده وجود دارد و فکر می کنم بچه ها موقع خواب، غذا خوردن و تمرین هم همین فکر را می کنند. بچه ها تصمیم گرفتند پیروز شوند و این خیلی مهم است. من فکر می کنم فوتبال ایران استحقاق قهرمانی را هم دارد و باید نشان دهد سطح ما بالاتر از آسیا است.

وی درباره اینکه چقدر به قهرمانی پرسپولیس امیدوار است، عنوان کرد: من اعتقاد دارم در زمین فوتبال هزاران اتفاق می افتد. در خیلی از مسابقات بزرگ دنیا اتفاقات عجیب افتاده است، اما من فکر می کنم پرسپولیس استحقاق پیروزی در فینال را دارد. این اراده را هم دارد. پیش بینی من این است که می توانیم قهرمان آسیا شویم.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این پرسش که چه نتیجه ای را برای فینال پیش بینی می کند، گفت: خیلی سخت است نتیجه را پیش بینی کنم ولی در کل احساس من پیروزی است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الوحده امارات کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن