پیروانی: وقتی می بازیم صدای خیلی ها درمی آید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 533 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

پیروانی: وقتی می بازیم صدای خیلی ها درمی آید

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر دادن بزرگانی مانند ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نشان دهنده بزرگی ما است. افشین پیروانی درباره شکست دو بر یک تی... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پیروانی: وقتی می بازیم صدای خیلی ها درمی آید

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر دادن بزرگانی مانند ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نشان دهنده بزرگی ما است. افشین پیروانی درباره شکست دو بر یک تی...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر دادن بزرگانی مانند ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نشان دهنده بزرگی ما است.

افشین پیروانی درباره شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روز گذشته اتفاق خوبی برای تیم ما رقم نخورد. در مصاحبه های قبلی ام هم گفتم تقابل پرسپولیس با تیم هایی مانند پاختاکور، النصر و السد که آنها را شکست دادیم نابرابر بود. در فینال هم با قهرمان شرق آسیا بازی کردیم.

وی ادامه داد: بازی سختی داشتیم اما حق مان نبود بازنده شویم. در فوتبال همیشه اتفاق های خاصی رخ می دهد که روز گذشته گریبانگیر ما شد. در این بازی هم حق به حقدار نرسید زیرا لیاقت قهرمانی را داشتیم. در این جنگ نابرابر برخی بازیکنان مان محروم بودند و تعدادی از نفرات هم از ما جدا شده بودند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در نهایت فکر می کنم همین که در سه سال اخیر دو بار به فینال صعود کردیم و برخی از بزرگان فوتبال مثل ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نظر می دهند، از بزرگی تیم ما است. هواداران ناراحت هستند و از انها عذرخواهی می کنم. فوتبال برد و باخت دارد اما روز گذشته فوتبال روی خوب خودش را به ما نشان نداد.

پیروانی افزود:  به بچه ها گفتم سرتان را بالا بگیرد زیرا روزهای بزرگی را پیش رو داریم و آدم های بزرگی هستید که توانستید این روزها را برای هواداران میلیونی مان رقم بزنید.

وی درباره فشار خیلی ها به مهدی شیری پس از دیدار روز گذشته عنوان کرد: همه ما هم مثل طرفداران ناراحت هستیم اما مطمئن باشید مهدی شیری از همه بیشتر ناراحت است. بیاییم به وی کمک کنیم زیرا باخت هم مانند برد برای همه است. مطمئن باشید در آن لحظه هم اتفاقی افتاد که شیری به هیج وجه دلش نمی خواست چنین موضوعی پیش بیاید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: تیم پرسپولیس باخته است. می دانم خیلی سخت است اما از هواداران عزیزمان می خواهم به تیم شان افتخار کنند زیرا پرسپولیس آنقدر بزرگ است که وقتی می بازد برخی ها صدای شان در می آید. تا وقتی تیم برنده است و خیلی مواقع هم تیم پرسپولیس پیروز است، خیلی ها اظهار نظر نمی کنند اما وقتی بازنده می شود اظهار نظر می کنند.

پیروانی ادامه داد: خیلی ها  آرزوی شان است در جایگاه پرسپولیس باشند اما وقتی تیم ما می بازد به پرسپولیس و بازیکنانش حمله می کنند. هواداران هوشیار باشند و بدانند که برای رسیدن به این جایگاه با تمام وجود تلاش کردیم. اطمینان داشته باشند پرچم پرسپولیس افتادنی نیست و با بودن هواداران عزیز و عاشق همیشه بالا می ماند.

وی درباره جدایی بشار رسن عنوان کرد: من نباید درباره این موضوع جوابگو باشم زیرا متاسفانه تصمیمی گرفته شده که کادرفنی، خودم و بازیکنان در جریانش نبودند. افرادی که چنین تصمیم بد و غیرمنطقی را گرفتند باید جواب بدهند. مگر می شود بازیکن تحت قرارداد باشگاه ناگهان جدا شود؟ از این اتفاق ها در فوتبال ایران زیاد می افتد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت و گو با اخبار ورزشی توضیح داد: ببینید تیم ما چه بود و چه کرد؟ در چه شرایطی در سه سال اخیر دو بار فینالیست شد؟ از همه لحاظ به جز غیرت، تعصب و عشق به پیراهن و هوادار تیم های رقیب از ما بالاتر هستند. ولی بچه ها نشان دادند عشق و تعصب دارند. ممنون آنها هستیم و به بازیکنان خسته نباشید می گویم. هواداران هم بدانند ناراحتی ما به خاطر آنها است. ان شالله اتفاق های خوب و پنجمین قهرمانی هم امسال رقم می خورد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    شیری زنانه از تیم خارج بشود چون لیاقت نداره/ همان طور که عیسی جایگاه خودش را ندونست/ تو بگو شیری بماند و چند قهرمانی را شخصا بیاره ولی هیچ کدوم به بزرگی این خیانتش در فینال نیست و نمیشه
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    دمت گرم افشین خان! مثل همیشه متین و معقول و با جنبه و با اخلاق و متعصب

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن