پرسپولیس از انتقال بشار چقدر سود می برد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 776 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

پرسپولیس از انتقال بشار چقدر سود می برد؟

باشگاه پرسپولیس از انتقال بشار رسن به تیم قطر اس سی سود چندانی نمی برد. باشگاه پرسپولیس در شرایطی که می توانست قبل از آغاز فصل بشار رسن را به تیم قطر اس سی بف... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس از انتقال بشار چقدر سود می برد؟

باشگاه پرسپولیس از انتقال بشار رسن به تیم قطر اس سی سود چندانی نمی برد. باشگاه پرسپولیس در شرایطی که می توانست قبل از آغاز فصل بشار رسن را به تیم قطر اس سی بف...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس از انتقال بشار رسن به تیم قطر اس سی سود چندانی نمی برد.

باشگاه پرسپولیس در شرایطی که می توانست قبل از آغاز فصل بشار رسن را به تیم قطر اس سی بفروشد و 60 درصد از قرارداد او را نیز در ازای این انتقال دریافت کند از این کار صرف نظر کرد و در حال حاضر در ازای دریافت 120 هزار دلار بازیکن تأثیرگذار خود را از دست می دهد.

در حقیقت مهدی رسول پناه سرپرست وقت باشگاه پرسپولیس به همراه اعضای هیئت مدیره این باشگاه حاضر شدند با درخواست این بازیکن برای جدایی از جمع سرخپوشان موافقت کنند و پرداخت 120 هزار دلار از سوی هافبک عراقی در راستای همین توافق است. این در حالی است که در قرارداد این فصل بشار رسن با باشگاه پرسپولیس بندی وجود داشت مبنی بر اینکه این بازیکن اگر در نیم فصل قصد جدایی داشت باید مبلغ 250 هزار دلار به عنوان حق فسخ به باشگاهش می پرداخت.

از آنجا که بشار رسن در نیم فصل از لحاظ قانونی نمی توانست به تیم قطر اس سی بپیوندد (نقل وانتقالات لیگ قطر قبل از آغاز نیم فصل لیگ ایران به اتمام می رسید) این بازیکن در توافقش با رسول پناه حاضر شد تا زمان برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا به صورت رایگان برای پرسپولیس بازی کند و بعد از فینال نیز در ازای پرداخت 120 هزار دلار جدا شده و به تیم مدنظرش بپیوندد.

با این شرایط باشگاه پرسپولیس در ازای قرارداد 470 هزار دلاری که بشار رسن با این باشگاه برای فصل جاری داشت مبلغی به وی پرداخت نخواهد کرد و در انتقالش به قطر اس سی هم 120 هزار دلار سود خواهد برد. اگرچه باشگاه پرسپولیس چنانچه در ابتدای فصل بشار را می فروخت از قرارداد سه میلیون دلاری وی با تیم قطر (برای سه فصل) سود قابل توجهی می برد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن