خلیلی: هواداران الان باید از پرسپولیس حمایت کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 321 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

خلیلی: هواداران الان باید از پرسپولیس حمایت کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد در شرایط فعلی هواداران این تیم باید از بازیکنان و کادرفنی حمایت کنند تا این تیم در لیگ نتیجه بگیرد. محسن خلیلی در گفت ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: هواداران الان باید از پرسپولیس حمایت کنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد در شرایط فعلی هواداران این تیم باید از بازیکنان و کادرفنی حمایت کنند تا این تیم در لیگ نتیجه بگیرد. محسن خلیلی در گفت ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد در شرایط فعلی هواداران این تیم باید از بازیکنان و کادرفنی حمایت کنند تا این تیم در لیگ نتیجه بگیرد.

محسن خلیلی در گفت وگویی در خصوص شرایطی که پرسپولیس پس از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا دارد، اظهار داشت: ابتدا باید از زحمات یحیی گل محمدی، کریم باقری، حمید مطهری و داود فنایی تشکر کنم. شکست در فینال اتفاق خوشایندی برای فوتبال ما و پرسپولیس نبود. پرسپولیس در چند سال گذشته برنامه ریزی خوبی کرده بود و همه کار ها برای قهرمانی در آسیا انجام شده بود. خوشبختانه در چند وقت گذشته به خوبی از طرف هواداران، مدیریت و رسانه ها حمایت شد اما قهرمانی آسیا به دست نیامد. حتی دیدید که مدیریت هم تمام مطالبات فصل گذشته و بخشی از مطالبات این فصل را هم قبل از فینال پرداخت کرد.

وی ادامه داد: بالاخره شکست جزئی از فوتبال است اما مهم این است که بعد از هر شکست ما به نایب قهرمانی قانع نشویم. یک کارگروه علل باخت را بررسی کنند تا نقاط ضعف برطرف شود و تیم در آینده به قهرمانی در آسیا برسد. اگر قرار باشد بعد از هر شکست فقط بگوییم که اتفاقی رخ نداده و این صحبت ها را مطرح کنیم هیچ وقت به قهرمانی آسیا نمی رسیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: در شرایط فعلی هواداران نباید اسیر حواشی شوند و برای تیم موج منفی درست کنند. الان وقت حمایت از پرسپولیس است و تمام بازیکنان سرمایه های این تیم هستند. نباید با رفتار های مان آنها را از نظر روحی پایین بیاوریم که دیگر نتوانند در ادامه لیگ برای پرسپولیس بازی کنند.

خلیلی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش یکی از عوامل عدم قهرمانی پرسپولیس در آسیا عدم انجام بازی و در شرایط مسابقه نبودن تیم است یا خیر؟ گفت: هیچ مربی نمی تواند در تمرین، شرایط یک مسابقه را شبیه سازی کند. وقتی پرسپولیس 19 روز بازی نکرده بود صد درصد تاثیرش را روی فینال گذاشته است. می شود اثرات این مسئله را در ابتدای نیمه اول و اواسط نیمه دوم بازی با اولسان دید.

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می تواند در لیگ به شرایط قبلی خود برگردد و امسال هم مدعی قهرمانی باشد؟ تاکید کرد: پرسپولیس بازیکنان و کادر باتجربه ای دارد که می توانند به شرایط عادی برگردند. شکست مقابل اولسان یک برگ از زندگی فوتبالی آنها بود که تمام شد. به نظرم اگر پرسپولیسی ها کمی تلاش امسال شانس دبل (قهرمانی در دو جام) قهرمانی دارند. یعنی هم در لیگ و هم در جام حذفی می توانند به قهرمانی برسند.

پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به خبر جدایی بشار رسن از پرسپولیس و نوع قراردادی که با این بازیکن عراقی بسته شده بود تاکید کرد: من قبلا در شرایط بسته شدن برخی قرارداد ها بودم و می دانم که چه اتفاقاتی رخ می دهد. به نوعی از زمانی که پنجره پرسپولیس بسته شد این نوع قرارداد ها رواج پیدا کرد. اگر چنین قرارداد های بدی بسته می شود، به خاطر این است که شان باشگاه پایین آمده است. اگر باشگاه مقابل بازیکن قدرت داشته باشد هیچ بازیکنی جرات نمی کند قرارداد با شروط عجیب ببندد. در این بین نقش هواداران هم بسیار پُررنگ است. وقتی یک بازیکن برای باشگاه شروط عجیب می گذرد و هوادار فشار می آورد که حتما با او قرارداد بسته شود باشگاه مجبور می شود زیر بار شروطه بازیکن برود تا خواسته هواداران را برآورده کند.

خلیلی ادامه داد: به نظرم مقصر تمامی موارد مدیرعامل نیست، زمانی که من در باشگاه مسئولیت داشتم یک بازیکن که قراردادش یک میلیارد تومان بود به باشگاه آمد و گفت باید قراردادش 4 میلیارد تومان شود وگرنه به تیم دیگری می رود و حتی عکس جلسه با آن تیم را هم نشان مدیریت داد. جالب است که بعد از آن سریع خبر در فضای مجازی پیچید و گفتند که فلانی می خواهد فسخ کند. در آن زمان هواداران مقابل باشگاه آمدند و حتی خیلی ها گریه کردند که قرارداد فلان بازیکن بسته شود. باشگاه مجبور شد به خاطر هواداران زیر بار آن قرارداد برود. شما دقت کنید در چند وقت گذشته چند بار اعلام شده که مثلا بشار می خواهد به استقلال برود؟ خب این خبر تراشی ها کار چه کسی است؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه از زمانی که چند سال پیش پنجره پرسپولیس بسته شد چنین قرارداد هایی رواج پیدا کرد قبل از آن در پرسپولیس چیزی به اسم آپشن قرارداد وجود نداشت یا بند جدایی در هیچ قراردادی ثبت نمی شد اما از آن زمان به بعد این اتفاقات رخ داد. خیلی جالب است بدانید در یک مورد برای بازیکنی که فیکس تیم بود، بندی گذاشته شده بود که اگر در 80 درصد بازی ها جزو 18 بازیکن اصلی باشد 10 درصد بیشتر می گیرد. خب این چرا قراردادی است؟ بازیکنی که در حد فیکس پرسپولیس است معلوم است در 80 درصد بازی ها جزو لیست 18 نفره است پس دیگر چرا باید 10 درصد بیشتر پول بگیرد؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن