حاج رضایی: پرسپولیس تیم برتر بود، یحیی اشتباهی نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 736 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

حاج رضایی: پرسپولیس تیم برتر بود، یحیی اشتباهی نداشت

قطعا خواندن نظر کارشناسان بعد از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد و فوتبالدوستان واقعی در فضایی به دور از کری خوانی می... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حاج رضایی: پرسپولیس تیم برتر بود، یحیی اشتباهی نداشت

قطعا خواندن نظر کارشناسان بعد از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد و فوتبالدوستان واقعی در فضایی به دور از کری خوانی می...

ارتش سرخ دات كام :

قطعا خواندن نظر کارشناسان بعد از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا می تواند جذابیت های خاص خودش را داشته باشد و فوتبالدوستان واقعی در فضایی به دور از کری خوانی می توانند با خواندن این اظهارنظرها متوجه شوند که چه عواملی باعث شکست نماینده کشورمان شده است. بعد از بازی پرسپولیس-اولسان هیوندای کره جنوبی با امیر حاج رضایی، کارشناس فوتبال کشورمان دقایقی همکلام شدیم.

او به خبرنگار «فرهیختگان» گفت: «برای تحلیل این بازی باید کمی وسیع تر از صحبت هایی که در فضای مجازی مطرح می شود به این دیدار نگاه کنیم. از نظر من تیم یحیی به جز 20 دقیقه ابتدایی بازی که تحت فشار حریفش قرار داشت در بقیه زمان بازی تیمی جنگنده و برتر در میدان بود و در بدترین دقایق، بازی به صورت متعادل و در میانه میدان دنبال می شد.»

او ادامه داد: «من پرسپولیس را تیم برتر زمین دیدم و واقعا تصورش را نمی کردم که این تیم کره ای تا این حد قابل کنترل باشد. البته برخی به نداشتن تعویض های زیاد در پرسپولیس معترض هستند اما حرف من این است که مگر وقتی 2 بر یک عقب است یک مربی بدش می آید که با ایجاد تغییر در تیمش خون تازه ای به رگ های تیمش بدمد؟ اما یحیی داشته هایش کم بود و روی نیمکت بازیکنی که در فاز هجومی بتواند به کارش بیاید را در اختیار نداشت.»

کارشناس فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: «یحیی در این بازی آرمان رمضانی و علی شجاعی که مهره های هجومی اش بودند را به زمین مسابقه فرستاد و شاید نبود امیری و پهلوان خیلی به ضرر این تیم تمام شد. با این حال تصور من بر این است که گل محمدی هیچ اشتباهی در این بازی نداشت و هم ترکیب این تیم و هم تغییراتی که در بازی رخ داد درست بود. البته انتظار دیگری هم نمی رود. درست است که همه حق دارند که نظرشان را بیان کنند اما هیچ فردی بیشتر از یک مربی از شرایط تیمش خبر ندارد و او حتی از خانواده اش بیشتر در کنار تیمش حضور دارد و در این شرایط باید به او بابت برخی تصمیماتش حق داد.»

حاج رضایی همچنین اشاره کرد: «ما تا به حال 4 مرتبه با سپاهان، ذوب آهن و پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده ایم اما هر بار ناموفق بوده ایم ولی برای توجیه این شکست ها به دنبال داور و AFC نروید چراکه عوامل ناموفقی فوتبال ایران در داخل کشور هستند. من از فوتبال حرفه ای حرف نمی زنم چون از آن دور هستیم اما در فوتبال معمولی کجا دیده اید که یک تیم در طول یک سال سه چهار تا مدیر عوض کند؟»  

او در پایان خاطرنشان کرد: «تا زمانی که این مشکلات در فوتبال پابرجا باشد باید چند وقت یک بار دور هم جمع شویم و علت ناکامی ها را بررسی کنیم و این موضوع قطعا ادامه دار شده و حسرت فوتبال ما بیشتر از قبل هم می شود.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن