حماسه ناتمام

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 354 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

حماسه ناتمام

همه ما که با حسرت از دست رفتن قهرمانی آسیا را شاهد بودیم، همه ما که این تیم زندگی مان است، همه ما پرسپولیسی های مغموم، بیشتر از بخت بدمان گله مندیم و از وی ای... 4 out of 5 based on 3 ratings.
حماسه ناتمام

همه ما که با حسرت از دست رفتن قهرمانی آسیا را شاهد بودیم، همه ما که این تیم زندگی مان است، همه ما پرسپولیسی های مغموم، بیشتر از بخت بدمان گله مندیم و از وی ای...

ارتش سرخ دات كام :

همه ما که با حسرت از دست رفتن قهرمانی آسیا را شاهد بودیم، همه ما که این تیم زندگی مان است، همه ما پرسپولیسی های مغموم، بیشتر از بخت بدمان گله مندیم و از وی ای آر لعنتی تا تیمی که تا آخرین لحظه جنگید و نتوانست.

اولسان در مقابل پرسپولیس آن تیم ترسناک مراحل قبل نبود و واقعیت این است که می شد این کره ای ها را برد. می شد این ملت اندوهگینی که زیر فشار اقتصادی و کرونا و هزار و یک مشکل دلخوشی اش همین فوتبال است را شاد کرد، اما و هزار اما که فینال2020 آسیا شب ما نبود. مایی که با اندامی مجروح و ترکیبی ناقص پا به فینال گذاشته بودیم.

حالا که بازی تمام شده می شود نکته ها گفت و عملکرد بازیکنان و اندیشه های کادر فنی را نقد کرد. انصاف اما حکم می کند که بگوییم پرسپولیس در فینال آسیا فراتر از انتظار بازی کرد. غیبت وحید امیری و احسان پهلوان و عیسی آل کثیر کار خودش را کرد ولی این بهترین بازی سال های اخیر امید عالیشاه بود و مهدی عبدی جوان کاری را که باید می کرد انجام داد.

 آنچه در عصر دلگیر دیروز شاهدش بودیم حماسه ای ناتمام بود. 2 سال پیش وقتی در یک قدمی جام بودیم و دست های خالی مان اجازه نداد قهرمان شویم همه می گفتیم کی می شود که دوباره به فینال برویم. الان هم احتمالا خیلی ها همین حرف را می زنند. حسرت ها همچنان ادامه می یابد اما این پرسپولیس را به خاطر خواهیم سپرد. پرسپولیسی که بازهم در قدم آخر کم آورد؛ به اندازه یک قدم؛ کمی تمرکز و دقت بیشتر می توانست 29 آذر 99 را به یکی از روزهای مهم تقویم مبدل کند.

این حماسه هم درنهایت ناتمام ماند اما پای این تیم خواهیم ماند که زندگی مان است که با آن خندیده ایم و اشک ریخته ایم. پرسپولیس برای ما یکی از معدود بهانه ها برای ادامه دادن است. چشم انتظار فینال سوم می مانیم...


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی ادیب
    مهدی ادیب :
    باز هم می ریم فینال و به امید خدا قهرمان می شیم.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن