شکوری: درباره پاداش آسیایی شفاف خواهیم بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 644 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

شکوری: درباره پاداش آسیایی شفاف خواهیم بود

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می شود و چه مبالغی را خرج می کنیم... 4 out of 5 based on 3 ratings.
شکوری: درباره پاداش آسیایی شفاف خواهیم بود

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می شود و چه مبالغی را خرج می کنیم...

ارتش سرخ دات كام :

معاون باشگاه پرسپولیس گفت: به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می شود و چه مبالغی را خرج می کنیم.

ابراهیم شکوری بعد از بازگشت تیم فوتبال پرسپولیس به ایران اظهار داشت: تیم ما در کمال شایستگی به فینال راه پیدا کرد و در فینال هم خیلی خوب کار کردیم و حتی می توانستیم برنده باشیم ولی روی ناخوش فوتبال به ما خودش را نشان داد و نتوانستیم قهرمان شویم ولی این نایب قهرمانی ما دیده می شود و خیلی مهم است.

وی ادامه داد: تیم ما در آسیا و با حضور تیم های استرالیایی و قدرتمند دوم شد. باشگاه های آسیا زیرساخت های خوبی دارند و خوب هزینه می کنند ولی ما توانستیم موفق باشیم. آسیا برای ما تمام شده و از امروز برای لیگ برتر و دوره بعدی آسیا حاضر می شوم و امیدواریم پرقدرت تر از گذشته حضور پیدا کنیم.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن عنوان کرد:قطعا در زمان مناسب که نقل و انتقالات است برای جذب جانشین او اقدام خواهیم کرد. بشار در پرسپولیس خیلی زحمیت کشید ولی با توافقی که قبلاً شده بود از تیم جدا شد. برای او آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم جای ایشان را در نیم فصل پر کنیم. راجع به این موضوع صحبت نکنیم بهتر است ولی قطار پرسپولیس بزرگ در حال حرکت است. ما نایب قهرمان آسیا هستیم و می توانستیم قهرمان آسیا باشیم. اگر VAR نبود حتی الان ما قهرمان بودیم ولی چیزی شایستگی بچه ها چیزی کم نمی کند.

وی اضافه کرد: ما ٣ بازی کمتر در لیگ داریم و قطعا برای پنجمین قهرمانی پیاپی می جنگیم.

شکوری درباره دریافت پول پاداش آسیایی تصریح کرد: از پاداش آسیایی مقداری بابت هزینه ها کم خواهد شد. به محض اینکه پاداش از سوی AFC لحاظ شود ما خیلی شفاف به مردم توضیح می دهیم که چه مبلغی وارد باشگاه می شود و چه مبالغی را خرج می کنیم. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن