وکیل: امکان بخشش آل کثیر با سپری شدن نیمی از محرومیت نیست

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 906 ] - یکشنبه, 30 آذر 1399

وکیل: امکان بخشش آل کثیر با سپری شدن نیمی از محرومیت نیست

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت که بخشش مهاجم محروم تیم فوتبال این باشگاه با سپری شدن سه ماه از محرومیت، با توجه به مقررات انضباطی AFC امکان پذیر نیست. امیرساعد وکیل... 5 out of 5 based on 2 ratings.

ارتش سرخ دات كام :

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت که بخشش مهاجم محروم تیم فوتبال این باشگاه با سپری شدن سه ماه از محرومیت، با توجه به مقررات انضباطی AFC امکان پذیر نیست.

امیرساعد وکیل درباره عدم بخشش عیسی آل کثیر در دادگاه داوری ورزش اظهار داشت: بسیار جای تأسف است که بسیاری از مردم رأیی را که منتظر بودند آن را بشنوند، محقق نشد. ما در درخواست دستور موقت از دیوان داوری ورزش به دنبال این بودیم که ثابت کنیم اگر آل کثیر نتواند بازی کند، خسارت غیرقابل جبرانی برای تیم و باشگاه پرسپولیس وجود دارد.

وی در ادامه افزود: در تعادل بین منافع باشگاه برای درخواست دستور موقت و در سوی دیگر اصرار AFC برای باقی ماندن محرومیت آل کثیر، توازن منافع برای شرایط خاصی که تیم برای حفظ قدرت تیمی خود تلاش می کرد، به سمت باشگاه می چربد. در نهایت با توجه به دفاعیاتی که باشگاه پرسپولیس دارد، احتمال موفقیت در این دعوی بسیار بالاست. در رأی دیوان داوری ورزش، سه شرط برای صدور دستور موقت وجود داشت که به دو شرط ایراد نگرفتند.

وکیل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این موضوع نشان داد دفاعیات این باشگاه چقدر مورد قبول دیوان است، خاطرنشان کرد: به ما گفتند از نظر قاضی پرونده، فوتبال یک مسابقه با حضور 11 بازیکن است؛ خسارت غیرقابل جبران برای تیم وجود ندارد و حضور یا عدم حضور یک بازیکن نمی تواند تعیین کننده باشد.

وکیل با بیان اینکه با توجه به محرومیت بازیکنان و تعدادی از مصدومان، حضور آل کثیر می توانست بسیار تعیین کننده باشد، گفت: تنها چیزی که می توان گفت، این است که پرونده  ادامه دارد و تمام تلاش خود را می کنیم تا اگر امکان آن وجود داشته باشد، آل کثیر زودتر از شش ماه به آغوش تیم پرسپولیس بازگردد.

وی در مورد احتمال بخشش محرومیت آل کثیر در صورت سپری شدن نیمی از آن تصریح کرد: در مقررات  انضباطی AFC این موضوع وجود ندارد و چنین بندی به کمیته انضباطی ایران برمی گردد. مقررات انضباطی AFC این موضوع را ملاک قرار نمی دهد. تنها راهکار حقوقی که پیش رو داریم، این است که پرونده باز شده در دادگاه CAS را زودتر از شش ماه به سرانجام برسانیم؛ با امید اینکه رأی را به سود باشگاه پرسپولیس بگیریم.

وکیل باشگاه پرسپولیس درباره پرونده های ماریو بودیمیر و گابریل کالدرون بیان کرد: پرونده بودیمیر در اختیار من نبوده و در جریان آن نیستم، اما نشست استماع پرونده کالدرون دو هفته پیش برگزار شد و وکلای او، دفاعیات خود را ارائه کردند. دفاعیات باشگاه پرسپولیس مطرح شد و مطابق روال معمول در دیوان داوری رزش باید منتطر باشیم رأی نهایی پس از جلسه استماع صادر شود.

وکیل درخصوص پرونده آنتونی استوکس و اینکه چرا باشگاه پرسپولیس به جای فیفا به فدراسیون فوتبال ایران شکایت کرد، اظهار داشت: بهتر است درباره گذشته صحبت نکنم؛ چون نقشی در آن نداشتم و نمی توانم بگویم چه دلایلی برای مجموعه حقوقی باشگاه وجود داشته است. چیزی که می توانم قاطعانه بگویم، این است که پرونده در دستور کار باشگاه است تا اقدام حقوقی لازم انجام شود.

وی در مورد احتمال بخشش عیسی آل کثیر تصریح کرد: باید بپذیریم یک وکیل با درجه نسبی امید به موفقیت وارد یک پرونده می شود. ما باید به پیچیدگی موضوع واقف باشیم و این پرونده با توجه به سیاست های کلی فیفا و AFC نسبت به تبعیض نژادی،  پیچیدگی های خاصی دارد. آل کثیر سرمایه باشگاه پرسپولیس است و امیدوارم در اولین زمان در خدمت تیم باشد.

مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • عرفان سرخ
  عرفان سرخ :
  انرژی زیاد از حد روی عیسی ال کثیر گذاشتن بیهودس هم زمان را از دست میدیم هم هزینه بیهوده(هزینه چندین وکیل هزینه سفرهای خارجی گران قیمت بیهوده برای وکیل های بین المللی برای رفتن به دادگاه ای اف سی و cas ) و....

  موضوع اصلی فینال بود که متاسفانه بخشیده نشد خوشبختانه بر خلاف آسیا تو لیگ میتونیم از مهاجماای جدیدمون استفاده کنیم تنها مشکل نبود بازیساز جانشین بشار و دفاع وسط و چپ جایگزین مطمینه برای روز مبادا

  گاهی فکر میکنم این وکیل ها به عمد یه پرونده کش دار می کنند و تیم ها را به عمد تحریک می کنند تا شکایت را به دادگاه cas ببرند چون منافع مالی تبلیغاتی و... زیادی براشون داره

  نمونش هم برای رای جام حذفی که همه میدونستند رای چیه و یا آل کثیر و مهدی خیریت ....

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن