قلیچ: باید انصاف داشت و تقصیر را گردن سرمربی تیم نیندازیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 266 ] - دوشنبه, 1 دی 1399

قلیچ: باید انصاف داشت و تقصیر را گردن سرمربی تیم نیندازیم

دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: اگر این تیم بازی هایش را مقابل نساجی و ذوب آهن انجام می داد خیلی از اشتباهاتی که مقابل اولسان مرتکب شد، انجام نمی داد. وحید قلیچ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
قلیچ: باید انصاف داشت و تقصیر را گردن سرمربی تیم نیندازیم

دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: اگر این تیم بازی هایش را مقابل نساجی و ذوب آهن انجام می داد خیلی از اشتباهاتی که مقابل اولسان مرتکب شد، انجام نمی داد. وحید قلیچ...

ارتش سرخ دات كام : دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: اگر این تیم بازی هایش را مقابل نساجی و ذوب آهن انجام می داد خیلی از اشتباهاتی که مقابل اولسان مرتکب شد، انجام نمی داد.

وحید قلیچ در گفت و گویی، درباره دلیل شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان کره جنوبی اظهار داشت: دلایل این باخت مشخص است و اصلی ترین عامل آن هم همان دو ضربه پنالتی بود. اگر مهدی شیری مقداری هوشیار بود هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتاد اما حساسیت بازی برخی مواقع سبب می شود بازیکنان اشتباهات مرگباری انجام بدهند. پرسپولیس یک بر صفر از حریف جلو افتاد اما همین مسائل سبب شد مفت جام قهرمانی را از دست بدهد.

وی درباره دلیل تعویض های دیگر هنگام یحیی گل محمدی توضیح داد: وی مربی بسیار خوبی است و نمی توان از گل محمدی ایراد گرفت اما دستیارانش در حد پرسپولیس نیستند. آنها در لحظات حساس هیچ کمکی به یحیی نکردند و فشار را از روی دوشش برنداشتند. البته این باخت دلیلی نمی شود کسی ادعای جانشینی یحیی را داشته باشد. نایب قهرمانی آسیا افتخار کمی نیست.

دروازه بان اسبق پرسپولیس ادامه داد: هر مربی یک ایده دارد و استراتژی گل محمدی هم این بود که تا آخرین لحظه از نفرات مدنظرش استفاده کند. آنهایی که می گویند دلیل باخت پرسپولیس تعویض های دیگر هنگام سرمربی اش بوده دنبال جایگاه یحیی هستند. اولسان یک تیم مدعی بود و  پرسپولیس هم 4 بازیکن اصلی اش را در اختیار نداشت. باید انصاف داشته و کل تقصیر را گردن سرمربی تیم نیندازیم. مدعیان هم امتحان خودشان را پس داده  و مردود شده اند.

قلیچ تصریح کرد: به زودی دست خیلی ها را رو می کنم. نباید اینگونه باشد که یک مدیر بدون انجام دادن هیچ کاری بخواهد خودش را گل سرسبد نشان بدهد. هیچ کدام از افرادی که در این مدت به باشگاه پرسپولیس آمدند به درد نخوردند و فقط دنبال منافع خودشان بودند. اگر پرسپولیس قهرمان شده بود قطعا مدیرعامل باشگاه آن را به پای خود می نوشت. روز اول هم گفتم سمیعی و شکوری باری از روی دوش تیم برنداشتند. فعلا نمی خواهم حرف بزنم اما مرد هستم و در زمان مناسب همه واقعیات را می گویم.

وی درباره دلیل حرکت عجیب مهدی شیری که منجر به پنالتی دوم اولسان شد، توضیح داد: نمی توانیم شیری را به خاطر آن اشتباه مرگبار بکشیم. اگر وی اجازه می داد توپ رد شود و مهاجم برزیلی حریف ضربه اش را استثنایی هم بزند هیچ اتفاقی رخ نمی داد زیرا هشت پای پرسپولیس(حامد لک) درون دروازه ایستاده بود و راحت آن توپ را می گرفت. دست شیری جلوی درخشش هشت پا را گرفت.

مربی دروازه بان های اسبق پرسپولیس افزود: البته خدا جای حق نشسته است. وقتی پیراهن تیم ملی را ناحق به مهدی شیری دادند و  جای بازیکن دیگری را به وی داده و نفر مستحق را نابود کردند خدا خودش را نشان می دهد و چنین اتفاقی برای شیری می افتد.

قلیچ با اشاره به یکی دیگر از عوامل باخت پرسپولیس عنوان کرد: اگر این تیم بازی هایش را مقابل نساجی و ذوب آهن انجام می داد خیلی از اشتباهاتی که مقابل اولسان مرتکب شد، انجام نمی داد. مدیریت و کادرفنی پرسپولیس بی دلیل لغو دیدار با نساجی را پیگیری کردند زیرا تیمی که می خواهد فینال آسیا را برگزار کند باید قبل از آن بازی سنگین انجام بدهد. هرچه تیم آبدیده تر می شد بهتر بود.

وی تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس را یک هفته زودتر به قطر برده و آنها را در پر قو خواباندند. 30 نفر مدیر و عوامل باشگاه هم با تیم به این کشور رفته و بدون کوچک ترین کارایی خوردند و خوابیدند. اگر تیم دست کم یکی از بازی هایش را در تهران برگزار می کرد، خیلی سود می برد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن