گزارش AFC؛ تاییدی بر تصمیم درست گل محمدی در فینال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 730 ] - دوشنبه, 1 دی 1399

گزارش AFC؛ تاییدی بر تصمیم درست گل محمدی در فینال

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آنالیز دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، آمار میلاد سرلک هافبک پرسپولیس را حیرت انگیز دانست. بعد از گذشت دو روز از اتمام فینال لیگ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
گزارش AFC؛ تاییدی بر تصمیم درست گل محمدی در فینال

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آنالیز دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، آمار میلاد سرلک هافبک پرسپولیس را حیرت انگیز دانست. بعد از گذشت دو روز از اتمام فینال لیگ...

ارتش سرخ دات كام :

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آنالیز دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا، آمار میلاد سرلک هافبک پرسپولیس را حیرت انگیز دانست.

بعد از گذشت دو روز از اتمام فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا عملکرد دو تیم را آنالیز کرده و از کارایی دفاعی تیم اولسان به عنوان یکی از کلیدهای موفقیت کره ای ها یاد کرده است.

در بخشی از این گزارش به عملکرد میلاد سرلک هافبک پرسپولیس اشاره شده است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس سرلک را در پست کمال کامیابی نیا و به جای این بازیکن در ترکیب اصلی گذاشت و گزارش AFC نشان می دهد که تصمیم گل محمدی تا چه اندازه درست بوده است.

سایت AFC نوشت: «باوجود رویارویی با "یون بیت گرام" ارزشمندترین بازیکن تورنمنت، میلاد سرلک هافبک پرسپولیس برنده جدال میانه میدان شد. بازیکن 25 ساله به صورت حیرت انگیزی 94 درصد از پاس هایش را کامل کرد (پاس سالم داد) در هشت دوئل از 10 دوئل برنده شد و همچنین چهار مداخله داشت. با یک حضور ثابت در نیمه نخست با پرسپولیس برای محدود کردن حملات اولیه اولسان، سرلک در نیمی از دوئل های هوایی وصددرصد از توپ های سرگردان پیروز بود و چهار بازیابی داشت. با بازی تقریباً انحصاری در یک سوم میانی، بازیکن ایرانی، دوره زمانی حمله اولسان را خاموش کرد و فرونشاند.»

سایت کنفدراسیون آسیا در ادامه گزارش خود به نقش سرلک در بازی تهاجمی پرسپولیس و دقت 80 درصدی پاس های او در ادامه مسابقه اشاره کرده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن