نصرتی: حیف که قهرمانی در آسیا از کف پرید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 202 ] - دوشنبه, 1 دی 1399

نصرتی: حیف که قهرمانی در آسیا از کف پرید

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد وقتی یک تیم دو بار از روی نقطه پنالتی گل می خورد روحیه خود را می بازد. محمد نصرتی، بازیکن اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم پارس جنوبی ج... 5 out of 5 based on 1 ratings.
نصرتی: حیف که قهرمانی در آسیا از کف پرید

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد وقتی یک تیم دو بار از روی نقطه پنالتی گل می خورد روحیه خود را می بازد. محمد نصرتی، بازیکن اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم پارس جنوبی ج...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد وقتی یک تیم دو بار از روی نقطه پنالتی گل می خورد روحیه خود را می بازد.

محمد نصرتی، بازیکن اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم پارس جنوبی جم، درخصوص کری خوانی های استقلالی ها و پرسپولیسی ها قبل از بازی فینال گفت: لازم دیدم در ابتدای صحبت هایم راجع به کری خوانی هواداران بگویم که یکسری جبهه گیری ها انجام می دهند و یک کارشناس که یکی، دو بار به تلویزیون  آمده بود و در رادیو هم زیاد صحبت می کند گفته بود طرفداران رئال و بارسلونا دوست ندارند تیم رقیب شان ببرد. فعلا چون نماینده های ما چندین سال است که در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه نگرفته اند. اگر هرسال یک نماینده از ایران به فینال می رفت آن موقع می توان گفت کری خوانی ها بدیهی است ولی ما سالیان سال است که در لیگ قهرمانان نتیجه نگرفته ایم و باید فینال پرسپولیس مثل یک بازی ملی نگاه می کردیم و این کری ها را نمی خواندیم. اگر این موضوع یک چیز عادی می شد و هر سال اتفاق می افتد می توانستیم برای تیمی که آن را رقیب می دانیم آرزوی موفقیت نکنیم ولی بالاخره این قهرمانی ها برای کشور ماست.

او درخصوص مسائل فنی دیدار پرسپولیس و اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد: با توجه به اینکه بچه ها استرس داشتند و از قبل راجع به داستان هایی بزرگنمایی شده بود در اوایل بازی بچه ها محتاط  کار کردند. آن ها هم کار را خیلی خوب در 15 دقیقه اول شروع کردند و یکی، دو موقعیت هم داشتند. فکر می کنم پرسپولیس خیلی خوب کار کرد و به موقع به گل رسید ولی خیلی هم بد موقع گل خورد. نمی توان به این موضوع خرده ای گرفت. در نیمه دوم هم اشتباه بچه گانه ای رخ داد و وقتی شما در یک بازی دو بار از روی نقطه پنالتی گل می خورد به لحاظ روحی خیلی افت می کند و به لحاظ جسمانی هم پرسپولیس افت کرد. البته تیم اولسان هم در نیمه دوم از لحاظ بدنی افت کرد زیرا آنها چند مسابقه داده بودند و از شرق آسیا به غرب آمده بودند ولی پرسپولیس هم به لحاظ روحی و شرایط جسمانی افت کرد. شجاعی می توانست زودتر به جای عالیشاه بیاید و آرمان رمضانی هم نتوانست خیلی مثمرثمر باشد ولی اینها چیزی از ارزش های پرسپولیس کم نمی کند. پرسپولیس 3 مهره تاثیرگذارش را نداشت مخصوصا وحید امیری که در بازی های قبلی خیلی خوب کار کرده بود. احسان پهلوان هم نبود و هم چنین غیبت عیسی آل کثیر هم مشهود بود. البته نبود شجاع خیلی به چشم نیامد چون سیدجلال و کنعانی زادگان فوق العاده کار کردند اما متاسفانه قهرمانی آسیا از کف پرید.

نصرتی در پایان درخصوص شرایط تیمش پارس جنوبی جم گفت: تیم ما تغییرات صددرصدی داشته اما بچه ها هم دارند هماهنگ تر می شوند. تیم ما تلفیقی از نفرات جوان و باتجربه است و بازیکنان بااستعدادی داریم. واقعا خیلی خوشحالم این بازیکنان را در اختیار دارم و امیدوارم روز به روز شاهد شکوفایی این تیم باشیم و بتوانیم دل مردم بوشهر مخصوصاً شهر جم را شاد کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن