بزیک: امیری بود شرایط خیلی فرق می کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 437 ] - دوشنبه, 1 دی 1399

بزیک: امیری بود شرایط خیلی فرق می کرد

به عقیده ادموند بزیک بازی فینال برای پرسپولیسیها بیش از حد احساسی شده بود. ادموند بزیک یکی از قدیمی هایی است که حرفهای جالبی درباره فینال آسیا دارد. او  ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
بزیک: امیری بود شرایط خیلی فرق می کرد

به عقیده ادموند بزیک بازی فینال برای پرسپولیسیها بیش از حد احساسی شده بود. ادموند بزیک یکی از قدیمی هایی است که حرفهای جالبی درباره فینال آسیا دارد. او  ...

ارتش سرخ دات كام :

به عقیده ادموند بزیک بازی فینال برای پرسپولیسیها بیش از حد احساسی شده بود.

ادموند بزیک یکی از قدیمی هایی است که حرفهای جالبی درباره فینال آسیا دارد. او  در این باره می گوید: من فکر کنم همین که پرسپولیس به فینال رسیده بود با همین کم و کاستی ها کار بزرگی انجام داده است. تیمهای شرقی کلاس خوبی دارند و از قدیم وقتی با آنها بازی داشتیم  کار برای ما سخت می شود.آنها غالبا خوب سرمایه گذاری می کنند و با تفکر بازیکن می گیرند و همین طور که می بینید  ستاره هایشان کیفیت بالایی دارند. در بازی با فینال همان چیزی که فکر می کردم شد و پرسپولیس با یک فوروارد بازی کرد و رو به ضدحمله آورد البته کار دیگری از دست کادرفنی بر نمی آمد.
او در همین خصوص ادامه داد: من فکر می کنم اولسان چون نمی خواست در فینال ببازد عقب رفت و این یک چیز طبیعی است .در کل بخصوص در نیمه دوم پرسپولیس سوار بازی بود اما ابزار کاملی برای برد نداشت .

او در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس تمام یارانش را در اختیار داشت می توانست قهرمان شود یا خیر ادامه داد: فکر می کنم حضور وحید امیری خیلی می توانست در این بازی تاثیرگذار باشد چون او دوندگی زیاد و حفظ توپ  خوب دارد و هم اینکه بازیسازی خوبی دارد، اگر پرسپولیس وحید را در اختیار داشت خیلی شرایط فرق می کرد .

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی نکردن کمال کامیابی نیا و این که از امید عالیشاه می شد به عنوان بازیکن تعویضی و کسی که شرایط تیم را تغییر دهد استفاده کرد گفت: ما از بیرون که نگاه می کنیم شاید حرف شما درست باشد ولی وقتی یک مربی کنار تیم است شرایط بازیکن را می سنجد اما شاید اگر کمال از اول شروع می کرد و عالیشاه از نیمه دوم بعنوان یک تغییر روبه جلو به زمین می آمد شرایط فرق می کرد.شاید هم نه.کسی نمی تواند در این زمینه دقیق اظهارنظر کند.من که به یحیی اعتماد دارم و کارش را تصدیق می کنم.

بزیک در پایان درباره مهدی شیری هم حرف زد و گفت: وقتی می گویند 60 میلیون ایرانی دعا می کنند که پرسپولیس ببرد قضیه در فاز احساسی فرو  می رود . من فکر می کنم این صحنه ها آدم را از منطق دور می کند.می دانم که از دست رفتن قهرمانی در فینال آسیا برای هواداران سخت است اما هیچ بازیکنی نمی خواهد در این گونه دیدار ها اشتباه کند .به هرحال اتفاقی است که افتاده و باید ازاین بازیکن خوب تیم پرسپولیس حمایت کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن