پیوس: نایب قهرمانی در آسیا کارِ بزرگی است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 405 ] - دوشنبه, 1 دی 1399

پیوس: نایب قهرمانی در آسیا کارِ بزرگی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس با نایب قهرمانی در آسیا کار بزرگی انجام دادند و این مقام ارزشمند کم از قهرمانی ندارد. فرشاد پیوس... 3 out of 5 based on 2 ratings.
پیوس: نایب قهرمانی در آسیا کارِ بزرگی است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس با نایب قهرمانی در آسیا کار بزرگی انجام دادند و این مقام ارزشمند کم از قهرمانی ندارد. فرشاد پیوس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس با نایب قهرمانی در آسیا کار بزرگی انجام دادند و این مقام ارزشمند کم از قهرمانی ندارد.

فرشاد پیوس روز دوشنبه در گفت وگویی با اشاره به نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و در دیدار نهایی عملکرد خوبی داشت و تنها روی دو اتفاق داور پنالتی اعلام کرد. این تیم واقعا خوب بود و بازیکنان شایسته قهرمانی بودند اما دیگر برخی اتفاقات را نمی شود از فوتبال جدا کرد. اینکه بیایند و در اواسط یک تورنمنت سیستم VAR را اضافه کنند از بدشانسی پرسپولیس بود اما همانطور که گفتم این نایب قهرمانی چیزی از ارزش های پرسپولیس کم نمی کند.

وی با اشاره به  اینکه می گفتند پرسپولیس در بخش هجومی مشکل دارد، افزود: دیدید که همان مهدی عبدی که انتقادات زیادی از او مطرح می شد توانست گل بزند. او با این سن کم عملکرد خوبی داشته و توانسته خودش را به یکی از مهره های اصلی تیم مطرح کند. او واقعا آینده درخشانی دارد و امیدوارم که این روند خوب را ادامه دهد.

پیشکسوت سرخپوشان در مورد انتقاداتی که از مهدی شیری مطرح می شد، تصریح کرد: او زحماتش را برای پرسپولیس کشید. شیری که دلش نمی خواست این اتفاق رخ دهد اما در فوتبال این مسائل طبیعی است و نباید سرمایه سوزی کنیم. شیری یکی از بهترین های پرسپولیس است و در ادامه فصل به او نیاز داریم. امیدوارم این شرایط را کنترل کند و بتواند دوباره عملکرد خوبی در ترکیب پرسپولیس داشته باشد.

پیوس در رابطه با جدایی بشار رسن، گفت: بشار یکی از بهترین های پرسپولیس بود و در این مقطع منطقی نبود که جدا شود. دست مربی خالی می ماند و در صورت ناکامی چه کسی پاسخگو است؟ واقعا مدیران قبلی بیایند و پاسخ بدهند که چه اتفاقی رخ داده است که بشار در ابتدای لیگ از پرسپولیس جدا شد؟

وی افزود: امروز بشار جدا شد اما چندی پیش هم خیلی از بازیکنان ما به خاطر رفتار مدیریت قبلی از باشگاه جدا شدند. نفراتی که اگر بودند امروز قهرمان آسیا بودیم. در فینال دیدم که دست یحیی گل محمدی خالی بود.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس در نیم فصل باید تقویت شود. این تیم همه چیز دارد و مهم تر از همه مربی باهوش و موفقی مانند یحیی گل محمدی در این تیم حضور دارد. با تقویت تیم سال آینده می توانیم قهرمانی در آسیا را جشن بگیریم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    جناب پیوس عزیزازکی می پرسی آنها که آمده بودن به پرسپولیس با یه پروژه بزرگ پروژه ایی ازجنس زمین زدن پرسپولیس قهرمان اولین کارشون فراری دادن برانکو دومین کارشون فراری دادن بهترین ستاره های پرسپولیس وسومی هم گرایی با عده ایی مغرض ووطنفروش مگرآنها ازروزی که ال کثیرمحروم شد پرسپولیس به فینال رسیدوآن همه قش قلک بازیهای تیم انصرعربستان با همکاری وطنفروشان یه جمله ایی ازجانب آنها به گوش کسی رسیده بود آیا رسول پناه وعرب ورغبتی کر ولال وکور بودند نمی شنیدن ونمی دیدن یه جمله ایی یه اعتراض خوشک خالی ازجانب آنها جایی درج گردید اصلا وابدا آقای پیوس پرسپولیس از آن هواداران است وتا پای جان ازآن حمایت میکنند وهرکس وناکسی که بخواهدسدپیشرفت پرسپولیس گردد با قوه قهریه ما هوادران آن برخواهیم داشت پس همه خائنین به قلب تپنده ما یعنی پرسپولیس خدشه ایی وارد کنه با هوادران طرفه هرکی باشه بله آلان پرسپولیس نائب قهرمان شده وپول هنگفتی بدست آورده شما پیشکسوتان هم اندیشی کنیدودرجذب بهترین بازیک درنیم فصل یار ومددکار آقا یحیی باشید تا تیمی قدرتمند ترازسالهای قبل روانه جام باشگاه نمائیم به امیدموفقیت پرسپولیس قهرمان

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن