مهدی: پرسپولیس و سپاهان را قبل از دربی برگزار می کنیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 515 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

مهدی: پرسپولیس و سپاهان را قبل از دربی برگزار می کنیم

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: به خاطر دیدارهای عقب افتاده پرسپولیس فشار زیادی به لیگ وارد می شود اما دیدار این تیم با سپاهان را قبل از دربی برگزار می کن... 3 out of 5 based on 2 ratings.
مهدی: پرسپولیس و سپاهان را قبل از دربی برگزار می کنیم

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: به خاطر دیدارهای عقب افتاده پرسپولیس فشار زیادی به لیگ وارد می شود اما دیدار این تیم با سپاهان را قبل از دربی برگزار می کن...

ارتش سرخ دات كام :

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: به خاطر دیدارهای عقب افتاده پرسپولیس فشار زیادی به لیگ وارد می شود اما دیدار این تیم با سپاهان را قبل از دربی برگزار می کنیم.

سهیل مهدی درباره برنامه ریزی سازمان لیگ برای برگزاری دیدارهای باقیمانده لیگ برتر اظهار داشت: هفته هفتم را تمام کردیم و از امروز هفته هشتم آغاز می شود. بین هفته اول و دوم به دلیل تعطیلات قرنطینه، 15 روز تعطیلی داشتیم و در این مدت هم سه بازی پرسپولیس به خاطر حضور این تیم در لیگ قهرمانان به تعویق افتاد.

وی افزود: در طول هفت هفته برنامه زمان بندی ناهمگنی داشتیم که با توجه به شرایط پیش آمده اجتناب ناپذیر است. بازی بعدی استقلال 10 آذر برگزار می شود و مقداری از این اختلاف های 5 تا 10 روزه در جدول ما برای تیم ها به تناوب دیده می شود اما آنچه امشب به اتفاق همکاران خود به آن رسیدیم، با وجود تاخیر ناشی از کرونا زمان بندی ما در پایان نیم فصل برای تمام تیم ها همزمان می شود.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: هر چه بازی های معوقه به هفته های بعدی موکول می شود، از تعداد معقوات هم کمتر خواهد شد. سعی می کنیم تا 90 درصد تداوم و توالی تیم ها را رعایت کنیم اما زمان بندی مان کم و زیاد می شود. شاید در طول هفته 4-3 بازی ما به هم بریزد و اذیت شویم اما در ادامه این موضوع کم می شود.

مهدی درباره اینکه این برنامه ریزی به ضرر تیم ها است توضیح داد: سعی کردیم کمترین زمان را برای برگزاری بازی تیم ها در نظر بگیریم. البته دیدارهای معوقه پرسپولیس خیلی زیاد است و به خاطر این تیم چنین فشاری به برنامه ها وارد شده است. به جز این تیم، سایر تیم ها بین بازی هایشان حداقل پنج روز فاصله است.

وی افزود: از 5 روز بالاتر هم برخی تیم ها در جدول استراحت دارند اما سعی کردیم تا جایی که می توانیم همگنی را رعایت کنیم. این جدول متوالی است اما همگنی خاصی در آن وجود ندارد.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به دیدارهای عقب افتاده پرسپولیس توضیح داد: این دیدار در حداقل تاخیر برگزار می شود زیرا پرسپولیس به دلیل بازی های معوقه اش باید همکاری کند و به همین دلیل بازی این تیم با ذوب آهن 10 دی برگزار می شود. دیدار این تیم با سپاهان را هم قبل از دربی انجام می دهیم. با این فاصله ها یک تیم چهار روز و دیگری شش روز استراحت می کند اما سعی کردیم با رعایت توالی بازی ها تیم ها به هم برسند.

مهدی در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر ادامه داد: اجازه بدهید تاریخ دربی را اعلام نکنم زیرا یک ابهام کوچک وجود دارد اما تقریبا توالی بازی های پرسپولیس به این صورت است. این برنامه هم تخمینی است و تا پایان هفته برنامه 15 هفته را قطعی اعلام می کنیم. تیم هایی هم که باید دیدارهای معوقه شان را برگزار کنند برنامه شان تغییر می کند و البته کاری هم نمی توان انجام داد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    امسال هرچی عقده چندین ساله دارین ازپرسپولیس خالی کنی پرسپولیس هم یه خدایی د40میلیون هوادار داره بترسید ازاین که چوب خدا صدا نداره بترسیدازروزی هوادار غشمگین دماراز روزگارتون دربیارند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن