اسدی: این پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 189 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

اسدی: این پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس تاکید کرد قهرمانی شایسته و برازنده تیم بود و قرمزپوشان با وجود مشکلات بهترین نمایش را در آسیا داشتند و بار دیگر از نام و اعتبار فوتب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اسدی: این پرسپولیس لیاقت قهرمانی را داشت

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس تاکید کرد قهرمانی شایسته و برازنده تیم بود و قرمزپوشان با وجود مشکلات بهترین نمایش را در آسیا داشتند و بار دیگر از نام و اعتبار فوتب...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس تاکید کرد قهرمانی شایسته و برازنده تیم بود و قرمزپوشان با وجود مشکلات بهترین نمایش را در آسیا داشتند و بار دیگر از نام و اعتبار فوتبال ایران در عرصه های بین المللی دفاع کردند.

ابراهیم اسدی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به بازی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی از نظر فوتبالی شرایط خوبی داشت و پرسپولیس در طول بازی نشان داد ترسی از حریف ندارد و بچه ها نمایش قابل قبولی را از خود ارائه دادند اما متاسفانه در کلیدی ترین دقایق بازی بچه های ما کمی کم تجربگی کردند و بدشانسی هم گریبان شان را گرفت و 2 پنالتی به حریف دادند تا به راحتی جام  از دست شان برود، در صورتی که این امکان وجود داشت پرسپولیس با تک گل مهدی عبدی هم قهرمانی را جشن بگیرد.

او درخصوص فاصله فوتبالی پرسپولیس و کره ای ها در این دیدار تصریح کرد: با وجود غیرقابل مقایسه بودن شرایط و امکانات پرسپولیس و حریفش، بچه ها فوق العاده بودند اما برخی اتفاقات مزید بر علت شد تا پرسپولیس از شرایط اوج و ایده آل خود فاصله بگیرد. کره ای ها در کوران بازی هایشان در لیگ قهرمانان پای در این رقابت ها گذاشتند اما پرسپولیس پس از لغو بازی هایش در لیگ، دور از شرایط بازی بود و با افت بدنی محسوسی در این بازی به میدان رفت و محدودیت نفری هم که داشت، باعث شد مشکلاتش برای این دیدار  دوچندان شود و با وجود شایستگی از رسیدن به جام قهرمانی محروم بمانند.

کاپیتان سال های گذشته پرسپولیس د خصوص اشتباهات فردی که در این دیدار منجر به اعلام 2 پنالتی برای اولسان شد، گفت: احمد نورالهی یکی از چهره های موثر پرسپولیس است. بالاخره در زمین فوتبال این اتفاقات پیش می آید. او در طول بازی برای موفقیت پرسپولیس تلاش زیادی داشت و حتی این شانس را داشت که با شوتی تماشایی گلزنی کند اما در این بازی با بدشانسی روبرو شد تا سیستم کمک داور ویدویی به کمک حریف آمده و تنها اشتباه او در این دیدار منجر به اتفاق بدی شد. می دانم که هواداران این شرایط را درک می کنند. در مورد شیری هم باید بگویم کسی دوست ندارد در دیداری مثل فینال مرتکب چنین اشتباهی شود. من صحنه ای که منجر به پنالتی دوم شد را بارها دیدم؛ فیزیک بدنی و نحو پرش شیری به گونه ای بود که در این اتفاق موثر بود. در این صحنه چشمان او هم در لحظه پرش بسته بود نمی توانست آن صحنه را کامل ببیند. به هرحال این اتفاقات در فوتبال غیر قابل پیش بینی و غیرقابل پیشگیری است و از شانس بد این دو نفر و تیم این اتفاقات در بازی مهمی مثل فینال رخ داد تا پرسپولیس شانس بزرگی برای قهرمانی در آسیا را از دست بدهد. در این شرایط نباید آنها مقصر این شکست دانست و از آنها انتقاد تخریبی داشت. 

اسدی خاطرنشان کرد: ما واقعا دست مان خالی بود. شما ببینید کره ای ها 5 تعویض داشتند که یکی از یکی بهتر بودند و توانستند در زمین بهترین عملکرد را داشته باشند اما واقعیت این است که دست ما روی نیمکت خالی بود و کمبود بازیکن که ناشی از محرومیت شان بود دست گل محمدی و همکارانش را روی نیمکت بسته بود. من واقعا از شرایط و میزان آمادگی بچه ها اطلاع کامل ندارم اما من اگر جای یحیی بودم از کمال کامیابی نیا پس از گل استفاده می کردم تا کمربند خط میانی محکم تر شود. ما در بهترین شرایط گل زدیم اما در بدترین شرایط هم گل خوردیم و از همه لحاظ دچار بدشانسی شدیم.

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در اولین دوره لیگ برتر تصریح کرد: شاید این جمله تکراری باشد اما باز تاکید می کنم پرسپولیس در چند فصل اخیر در شرایط سخت و با مشقت فراوان به 2  فینال رسید که در هر دو بازی نیز لیاقت قهرمانی را داشت اما این اتفاق خوب برای پرسپولیس و فوتبال ایران رخ نداد. با این وجود پرسپولیسی ها در این بازی تمام توان شان را گذاشت که این موضوع جای دارد تقدیر و تشکر را دارد. خوشبختانه تا به امروز هیچ کم کاری از سوی پرسپولیسی ها صورت نگرفته و  باید همه ما قدردان زحمات مدیریت، کادر فنی و بازیکنان باشیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن