پیوس: حضور در فینال هم حسرت خیلی از تیم هاست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 261 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

پیوس: حضور در فینال هم حسرت خیلی از تیم هاست

پیشکسوت شماره 17 پرسپولیس با تمجید از رفتار هواداران پرسپولیس در قبال اشتباه مرگبار مهدی شیری، آن را برگرفته از مکتب تاریخی این باشگاه دانست. فرشاد پیوس، اسطو... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پیوس: حضور در فینال هم حسرت خیلی از تیم هاست

پیشکسوت شماره 17 پرسپولیس با تمجید از رفتار هواداران پرسپولیس در قبال اشتباه مرگبار مهدی شیری، آن را برگرفته از مکتب تاریخی این باشگاه دانست. فرشاد پیوس، اسطو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت شماره 17 پرسپولیس با تمجید از رفتار هواداران پرسپولیس در قبال اشتباه مرگبار مهدی شیری، آن را برگرفته از مکتب تاریخی این باشگاه دانست.

فرشاد پیوس، اسطوره گلزنی باشگاه پرسپولیس با اشاره به تلاش بزرگ شاگردان یحیی گل محمدی برای حضور در فینال گفت: فارغ از مسائل فنی و کلیشه هایی مثل این موضوع که ما مقابل رقبای قدرتمند و متمول آسیایی کاری غیرممکن را تا حد زیادی به سرانجام رساندیم، باید بگویم که واقعا باید به این بازیکنان دست مریزاد گفت.

وی ادامه داد: آنتونی استوکس، علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده، علی علیپور در کنار احسان پهلوان، وحید امیری و عیسی آل کثیر؛ به این اسامی نگاه کنید و ببینید پرسپولیس جام را با آنها استارت زد و بدون آنها در فینال حاضر شد. تلاش تک تک نفراتی که در فینال بازی کردند قابل ستایش است. یحیی گل محمدی یک اتفاق بزرگ را رقم زد و واقعا از اینکه نتوانست این تاریخ سازی را تکمیل کند برای او ناراحتم اما تلاش و انگیزه او و بازیکنانش برای همه ما قابل احترام خواهد بود.

پیوس درباره اشتباهات فردی و هند عجیبی که شیری صورت داد و سهمی در شکست این تیم داشت گفت: من اصلا به این موضوع به این شکل نگاه نمی کنم. مهدی شیری هم بازیکن توانمندی است و شایستگی خود را برای پوشیدن پیراهن این تیم نشان داده است. اشتباه برای هر بازیکنی و در هر سطحی امکان دارد اتفاق بیفتد. فوتبال یک بازی تیمی است و این کم و زیاد بودن اشتباهات است که نتیجه آن را تعیین می کند. شیری اشتباه کرد اما نباید او را بیشتر از این آزار داد. قطعا او نیز بیشتر از هر بازیکنی از این موضوع دلگیر است. همه بازیکنان پرسپولیس بعد از حضور در فینال و جایی که حسرت تیم های بزرگی مثل الدحیل، السد قطر، الهلال و نمایندگان قدرتمند و متمول شرق آسیا شده، باید به خود ببالند و سرشان را بالا بگیرند. 

وی ادامه داد: اشتباهات بزرگی همیشه در فوتبال اتفاق افتاده است. من واقعا به هواداران پرسپولیس بابت این روحیه و منشی که دارند افتخار می کنم. باید پذیرفت که اشتباه حتی فردی یک اتفاق طبیعی در فوتبال است. به طور مثال اشتباه کاریوس در فینال اروپا که جام را از لیورپول گرفت یا 10 نفره کردن فرانسه توسط زیدان در فینال و درگیری با ماتراتزی. بازیکن ناگهان ممکن است تصمیمی ناخودآگاه بگیرد و باید شرایط را درک کرد و بخشید. همانطور که گفتم خیلی خوشحالم که هواداران پرسپولیس با این منش خود همچنان به تیم ایمان و اعتماد دارند و قطعا در آینده بار دیگر اتفاقاتی روشن در پیش خواهد بود.

پیوس که سال ها با پیراهن شماره 17 پرسپولیس برای این تیم گلزنی می کرد در ادامه گفت: مهدی شیری باید هر چه سریعتر این اتفاق را فراموش کند و با ریکاوری ذهنی و روحی مناسب تیم را در ادامه مسابقات همراهی کند. پرسپولیس شرایط سختی در این فصل رقابت ها دارد و قطعا همه باید کمک کنند تا تیم بار دیگر به هدف بزرگ خود برسد. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن