محمدخانی: جای یک مهاجم ششدانگ کنار عبدی خالی بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 242 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

محمدخانی: جای یک مهاجم ششدانگ کنار عبدی خالی بود

ناصر محمد خانی مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است تیم اولسان را بیش از حد بزرگش کرده بودند و از این موضوع افسوس می خورد که با وجود کمبودهایی که در پرسپول... 5 out of 5 based on 1 ratings.
محمدخانی: جای یک مهاجم ششدانگ کنار عبدی خالی بود

ناصر محمد خانی مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است تیم اولسان را بیش از حد بزرگش کرده بودند و از این موضوع افسوس می خورد که با وجود کمبودهایی که در پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

ناصر محمد خانی مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است تیم اولسان را بیش از حد بزرگش کرده بودند و از این موضوع افسوس می خورد که با وجود کمبودهایی که در پرسپولیس وجود داشت آنها می توانستند تیم کره ای را شکست داده و جام را بالای سر ببرند اما قدر فرصت طلایی که پیش رویشان قرار گرفته بود را ندانستند تا باارزش ترین جام آسیا را از دست بدهند.
 
*چرا پرسپولیس در حالی که در بهترین زمان ممکن به گل رسید در بدترین زمان ممکن برتری اش را از دست داد؟
واقعاً نمی دانم چه باید بگویم. احمد نوراللهی یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده و هست اما نمی دانم چرا در محوطه جریمه خطا کرد در حالی که چند بازیکن دیگر در کنار بازیکن کره ای در محوطه جریمه قرار داشتند و او شانسی برای گل زدن و ایجاد خطر نداشت. از این صحنه که بگذریم خطای هند پنالتی شیری اصلاً ضرورت نداشت چون مشخص نبود توپ به جونیور برسد ضمن اینکه اگر توپ به فرض از شیری رد شده و به جونیور هم می رسید معلوم نبود ضربه اش چه شود ضمن اینکه یک حامد لک آماده مانند شیر درون دروازه قرار داشت و اگر ضربه ای هم نواخته می شد لک مهارش می کرد به همین دلیل شیری اشتباه بدی را مرتکب شد آن هم در شرایطی که در نیمه دوم بازی را بسیار خوب و تهاجمی شروع کرده بود.

*چرا پرسپولیس برتری اش را خیلی زود از دست داد؟!
 بازیکنان پرسپولیس به نظرم توانایی های فنی خودشان را باور نداشتند چون آنها واقعاً بهتر از کره ای ها بودند و حریف چشم بادامی از آنها وحشت داشت. چه بسا که می دیدیم کره ای ها سر هر حمله پرسپولیس یازده نفره دفاع می کردند و از پرسپولیس واقعاً هراس داشتند اما ما خودمان آنطور که باید خودمان را باور نداشتیم و البته کمبودهایی هم داشتیم که یحیی و پرسپولیس را اذیت کرد.

*دقیقاً منظورتان کمبود در کدام پست است؟
جای یک مهاجم تند و تیز سرعتی و تکنیکی کنار عبدی خالی بود. روش مورد علاقه یحیی سیستم 2-4-4 است اما یحیی چون جز عبدی مهاجم خوب دیگری نداشت با روش 1-5-4 بازی کرد.

*بعد از دست دادن مهم ترین جام چه شرایطی را برای پرسپولیس متصورید؟
خیلی نگرانم چون می ترسم تیم بعد از آنکه خیلی مفت و راحت جام را از دست داد در مسابقات لیگ برتر هم به دلیل ضربه روحی ناشی از فینال در لیگ نتواند نتایج خوبی بگیرد و با افت مواجه شود. فقط امیدوارم کادر فنی تیم را برای بازی با نساجی به لحاظ روحی برگردانند وگرنه تیم بدجور متضرر می شود و نمی تواند در جام های داخلی هم انتظارات را برآورده سازد.

*گویا از دست دادن جام را هنوز نتوانسته اید برای خودتان هضم کنید!
رسیدن به فینال آسیا واقعاً کاری شاق و بسیار سخت است. من از این ناراحتم که پرسپولیس تیم های به مراتب تیم تر از اولسان مانند السد، النصر و پاختاکور را برد که به مراتب بهتر از اولسان بودند اما به تیم کره ای باخت که تیم چندان قوی هم نبود. به هر حال شانس بزرگی از دست رفت و من امیدوارم تیم هر چه زودتر بازسازی شود تا برای جام های آینده آسیب بیشتری نبیند.

*حرف آخر.
در قطر و در استادیومی بسیار خوب همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس مهیا بود اما حیف که قدرش را ندانستیم و جام از دستمان پرید. یحیی مربی بسیار خوبی است و واقعاً با کمبودهایی هم مواجه بود اما با وجود این هم معتقدم بهترین فرصت برای قهرمانی آسیا برای پرسپولیس مهیا شده بود و می شد قهرمان شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن