ابراهیمی: استرس دلیل باخت در فینال بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 255 ] - سه شنبه, 2 دی 1399
ابراهیمی: استرس دلیل باخت در فینال بود

ناصر ابراهیمی درباره باخت مقابل اولسان گفت: «یکی از ایرادهای پرسپولیس در بازی با اولسان این بود که تیم برخلاف 5-4 سال اخیر و زمان سرمربیگری برانکو، کالدرون و ...

ارتش سرخ دات كام :

ناصر ابراهیمی درباره باخت مقابل اولسان گفت: «یکی از ایرادهای پرسپولیس در بازی با اولسان این بود که تیم برخلاف 5-4 سال اخیر و زمان سرمربیگری برانکو، کالدرون و خود یحیی گل محمدی که با سیستم 2-4-4 بازی می کرد در این مسابقه سیستم خود را تغییر داد و از 1-2-3-4 استفاده کرد. نکته منفی دیگر این بود که پرسپولیس 20 روز قبل از این مسابقه بازی نکرد اما اولسان در کوران مسابقات لیگ قهرمانان بود و 6 روز قبل دیدار نیمه نهایی اش را برگزار کرد.

5 عضو کادرفنی پرسپولیس روی هم رفته نزدیک به 140-130 سال تجربه در فوتبال دارند اما وقتی آن اتفاق افتاد دیگر نتوانستند کاری انجام بدهند و به قول معروف قفل کردند زیرا ما مربیان به بازیکن خود یاد نداده ایم با وجود آن همه دوربین نباید با دست درون محوطه جریمه به توپ ضربه بزند، گل به خودی بزند یا اینکه از زاویه بسته گل بخورد. البته نباید همه چیز را گردن شیری انداخت و به وی پرخاش کرد.فکر می کنم یحیی برای تعویض بازیکن نداشت و به همین دلیل دیر تعویض کرد. تیم حریف 5 تعویض خود را انجام داد.

هرچند ارنج و تعویض دست سرمربی است اما اگر من جای یحیی بودم از ابتدا شیری را به زمین نمی فرستادم و سیامک نعمتی را به عنوان دفاع راست تیم انتخاب می کردم تا این پست آسیب پذیر نشود.استرس تنها دلیل باخت پرسپولیس بود. از طرفی این تیم باید دست کم مقابل نساجی بازی می کرد و از نظر من درخواست برای لغو این دیدار اشتباه بود. اگر شرایط بهتری برای رعایت مسائل ایمنی مربوط به کرونا در نظر گرفته می شد، باید تیم را به قائمشهر می فرستادیم تا اکنون حسرت لغو بازی های مان قبل از دیدار فینال را نخوریم.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن