دایی: فوتبال ایران مدیون موفقیت پرسپولیس و گل محمدی است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 847 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

دایی: فوتبال ایران مدیون موفقیت پرسپولیس و گل محمدی است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. علی دایی... 5 out of 5 based on 9 ratings.
دایی: فوتبال ایران مدیون موفقیت پرسپولیس و گل محمدی است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. علی دایی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند.

علی دایی درباره نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است، به خصوص که راهیابی به فینال، در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و هم کارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده اند.

وی ادامه داد: من به مسائل دیگری که مطرح می شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده گرفتن این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت موفق به انجام کاری شد که خیلی ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی آیند اثبات می کند، پرسپولیس، یحیی و مجموعۀ تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده اند.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، اضافه کرد: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می تواند در ادامۀ راه خود، موفق عمل کند. یحیی گل محمدی،کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر کنند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه ریزی هایی باشد که برای خود طراحی کرده اند. قطعا مسایل زیادی مطرح خواهد شد ولی اصلا نباید کاری به صحبت های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر کنند.

دایی در گفت و گویی خاطر نشان کرد: یقین دارم حتی در این شرایط که هواداران قادر به حمایت تیم از طریق حضور در ورزشگاه نیستند، پرسپولیس می تواند با دعا و پشتیبانی آن ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کارهایی که فقط پرسپولیس می تواند انجامش بدهد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • احمدرضا آریا
    احمدرضا آریا :
    کاملاً موافقم و درود به شرافتت مرد ????

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن