واکنش احساسی سیدجلال به جدایی بشار

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1469 ] - سه شنبه, 2 دی 1399

واکنش احساسی سیدجلال به جدایی بشار

کاپیتان پرسپولیس در متنی جالب به جدایی هافبک عراقی تیمش واکنش نشان داد. بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس بعد از چهار سال حضور در این تیم در پایان فینال لیگ قهرم... 5 out of 5 based on 11 ratings.
واکنش احساسی سیدجلال به جدایی بشار

کاپیتان پرسپولیس در متنی جالب به جدایی هافبک عراقی تیمش واکنش نشان داد. بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس بعد از چهار سال حضور در این تیم در پایان فینال لیگ قهرم...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس در متنی جالب به جدایی هافبک عراقی تیمش واکنش نشان داد.

بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس بعد از چهار سال حضور در این تیم در پایان فینال لیگ قهرمانان 2020 تصمیم به جدایی گرفت. جدایی این هافبک عراقی طی ساعات اخیر با واکنش های زیادی از سوی هواداران و پاسخ مدیران تیم همراه بوده است اما سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخپوشان در متنی جالب توجه با اشاره به روزهایی که این بازیکن در تیم در کنار آنها بوده، نسبت به آن واکنش نشان داده است. در متن سیدجلال حسینی برای خداحافظی از بشار رسن اینطور آمده است:

در همه زندگی یاد گرفتم که معرفت به ذاتِ آدماست، نه پیشینه، نه جایگاه و نه نسبت!

معرفت، چیزی شبیه به دانه های تسبیحی است که با نخ انسانیت، دور قلب بعضی ها هست.

فهمیدیم که معرفت داشتن، مرز نمی شناسد؛ خارجی و داخلی هم ندارد. حداقل بشار رسن این موضوع را خیلی خوب به رخ همه ما کشید. بشار در سخت ترین روزهای زندگی اش کنار پرسپولیس ماند تا عِرق و تعصبش را نشان دهد.

این جا زمین است، زمین گرد است، همه چیز به خودمان برمی گردد. بشار عزیز! معرفت تو راه سبزی پیش روی تو خواهد بود. آینده ات روشن.

دل ما برای تو و همه روزهای خوبی که با هم داشتیم تنگ می شود.

زمان خداحافظی؛ خاطرات زیادی از تو به ذهنم آمد، خاطراتی که جز خوبی، چیز دیگری را برایم تداعی نکرد. خوشحالم که جایگاه خوبی در قلب هواداران و همه خانواده پرسپولیس به دست آوردی که باعث می شود سال ها و تا همیشه بیادت باشیم.

به امید روزی که دوباره دست تقدیر، مسیری فراهم کند که راه مان یکی باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • بهنام عصری
  بهنام عصری :
  نقش هیات مدیره باشگاه در دست خالی ماندن پرسپولیس

  جدایی بی دردسر بشار بار دیگر باعث ناراحتی یحیی و هواداران از بی کفایتی های مدیریتی در پرسپولیس شده اما هیات مدیره ای که مدت هاست نه در کنار پرسپولیس، بلکه رودرروی تیم است با توجیه های غیرقابل قبول سعی در طبیعی جلوه دادن این داستان دارد؛ به طوری که علی رغبتی بی تفاوت به نتیجه منفی این جدایی می گوید که بشار اگر امروز جدا نمی شد نیم فصل جدا می شد! توجیه های اعضای هیات مدیره پرسپولیس که مدت هاست کار مهمی برای تیم بجز حاشیه نداشته بهترین دلیل برای ناکارآمدی نفرات آن است که با تصمیمات خود پرسپولیس را به حاشیه برده اند

  انتخاب اعضای هیات مدیره، به جای اینکه محل قدرت یک تیم باشد تاکنون بیش از آنکه سودی برای تیم داشته باشد، به ضرر باشگاه تمام شده که در چند ماه گذشته کاملا این موضوع نمایان بود و تصمیمات غلط اعضای هیات مدیره که مسئول نقل و انتقالات بودند برخلاف رقیب آبی پوش به جای تمدید قرارداد ستاره های این تیم، درب خروجی را به آنها نشان دادند
  #استعفای_رسو ل پناه
  #استعفای_هیات مدیره

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن