کلانی: پرسپولیس دوباره به فینال آسیا می رسد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 250 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

کلانی: پرسپولیس دوباره به فینال آسیا می رسد

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شک ندارم دوباره و به زودی شاهد حضور پرسپولیس روی سکوی قهرمانی آسیا خواهیم بود. حسی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کلانی: پرسپولیس دوباره به فینال آسیا می رسد

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شک ندارم دوباره و به زودی شاهد حضور پرسپولیس روی سکوی قهرمانی آسیا خواهیم بود. حسی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شک ندارم دوباره و به زودی شاهد حضور پرسپولیس روی سکوی قهرمانی آسیا خواهیم بود.

حسین کلانی در گفتگویی، در خصوص عملکرد پرسپولیس در مسیر نایب قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان 2020 آسیا گفت: تیم فوتبال پرسپولیس با تفکر ویژه ای که کادر فنی برای این تیم در نظر گرفته است توانست خیلی خوب خودش را در مسیر مسابقات فرسایشی فصل گذشته فوتبال نگه دارد. شیوع جهانی بیماری کرونا سبب شده بود تا رقابت های داخلی ایران بازه زمانی زیادی داشته باشد. پرسپولیس پس از پایان این بازی ها خیلی مصمم در آسیا حاضر شد و توانست مسیر موفقیت خود را طی کند.

مهاجم دهه 40 و 50 تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: من فکر می کنم پرسپولیس لایق کسب جام آسیا بود. این تیم در دیداری که اشتباهات تاثیر گذار در آن کم نبود نتیجه را به اولسان کره جنوبی واگذار کرد. پرسپولیس قطعاً در ادامه مسیر خواهد توانست بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان برسد. عطش قهرمانی در چهره بازیکنان این تیم دیده می شود.

وی درباره حاشیه هایی که بار دیگر با جدایی بشار رسن در پرسپولیس ایجاد شده است افزود: من در داخل این باشگاه نیستم و نمی دانم چه اتفاقاتی رخ می دهد. خودم را در مقامی نمی بینم که در امور مربوط به آقای گل محمدی و همچنین مدیرعامل پرسپولیس دخالت کنم. بشار رسن نیز بازیکن خیلی ارزنده و خوبی بود. طبیعی است او دنبال آینده فوتبالی خود با پول بیشتر باشد. به هر حال پرسپولیس هم بازیکنان خیلی خوبی دارد که فکر می کنم می توانند جای خالی او را پر کنند.

کلانی ادامه داد: حیف است تیمی که بارها در سال های اخیر نقش آفرینی ملی داشته است تضعیف شود. جایگاه پرسپولیس از لحاظ فنی خیلی خوب است. تاریخ درخشان این تیم به کمک آنها خواهد آمد تا مسیر موفقیت خود را باز هم طی کنند. پرسپولیسی ها در مسیری قدم بر می دارند که قبلاً هم ردپای خودشان در آنجا دیده می شود. این تیم به زودی باز هم به فینال آسیا می رسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن