محصص: پرسپولیس از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 338 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

محصص: پرسپولیس از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرد

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال فدراسیون گفت: پرسپولیس از اعتبار فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر اولسان کره جنوبی خیلی خوب دفاع کرد و نشان داد... 5 out of 5 based on 3 ratings.
محصص: پرسپولیس از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرد

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال فدراسیون گفت: پرسپولیس از اعتبار فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر اولسان کره جنوبی خیلی خوب دفاع کرد و نشان داد...

ارتش سرخ دات كام :

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال فدراسیون گفت: پرسپولیس از اعتبار فوتبال کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار برابر اولسان کره جنوبی خیلی خوب دفاع کرد و نشان داد که ایران هنوز یکی از قدرت های بزرگ آسیاست.

«مرتضی محصص» روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص شکست پرسپولیس برابر اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی خیلی خوبی را انجام داد. با اینکه مهره های کلیدی مثل احسان پهلوان و وحید امیری با تیم نبودند اما یحیی گل محمدی و کادر فنی تیم ارتباط خوبی بین خطوط بوجود آوردند و در حمله خوب ظاهر شدند و این شکست کمال بدشانسی بود.

وی افزود: آمار این بازی نشان می دهد که پرسپولیس هشت کرنر و اولسان یک کرنر داشت. پرسپولیس 462 پاس داده و اولسان 356 پاس داده است که در واقع پرسپولیس 106 پاس بیشتر داده است. هدفم از دادن این رقم ها این است تا عنوان کنم که پرسپولیس تسلط بازی را در دست داشت. فقط یک برتری حریف نسبت به ما داشت و آن هم خطای زیرکانه اولسان بود. این تیم کره ای 20 خطا و ما 10 خطا داشتیم.

رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال فدراسیون با اشاره به اینکه خطاهای بازیکنان اولسان در نیمه اول به پرسپولیس آسیب رساند، گفت: روند حمله و بازی پرسپولیس را این خطاها بهم ریخت. معمولا داوران در نیمه نخست خیلی سخت گیری نمی کنند و کارت ها را برای نیمه دوم نگه می دارند. اولسان با خطاهای بیشتری بازی را برد.

وی عنوان کرد: این 2 پنالتی ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد. نمی توانیم شخصی را مقصر بدانیم. احمد نوراللهی و مهدی شیری بازیکنان کلیدی پرسپولیس هستند و این اشتباه ممکن است پیش بیاید. سرخپوشان از اعتبار فوتبال ایران خیلی خوب دفاع کردند و نشان دادند که ایران هنوز یکی از قدرت های بزرگ آسیاست و در عرض سه سال پرسپولیس دو بار به فینال آسیا رفت و این موضوع را نمی توانیم خراب کنیم و تنها در خصوص نکات منفی حرف بزنیم.

محصص یادآور شد: پرسپولیس بازی خیلی خوبی انجام داد و در طول بازی خیلی پیشرفت کرد. یحیی گل محمدی و کادر فنی او یک اعتبار برای فوتبال ایران محسوب می شوند و باد بتوانیم آنان را حفظ کنیم. پرسپولیس با این روند یکی از شانس های قهرمانی سال آینده است.

وی تصریح کرد: تیم های کره ای مثل اولسان نگرانی مالی زیادی ندارند و وقتی کارخانه به این بزرگی  و ورزشگاه جام جهانی نیز در اختیار آنان است قابل قیاس نه تنها با پرسپولیس بلکه با دیگر تیم ها هم نیستند. اولسان یکی از ثروتمندترین باشگاه ها در کره و آسیا و از نظر زیرساخت هاست. پرسپولیس و استقلال و دیگر تیم ها نیاز به ورزشگاه خصوصی، حامی مالی و بازاریابی قوی دارند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن