عابدینی: هر کس بیکار می شود را می فرستند پرسپولیس و استقلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 371 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

عابدینی: هر کس بیکار می شود را می فرستند پرسپولیس و استقلال

مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: سال ها به مردم وعده داده شده که تیم های پرطرفدار پایتخت به مردم واگذار می شوند اما هیچ وقت این کار را نکرده اند. امیر عابدینی مدیر... 5 out of 5 based on 2 ratings.
عابدینی: هر کس بیکار می شود را می فرستند پرسپولیس و استقلال

مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: سال ها به مردم وعده داده شده که تیم های پرطرفدار پایتخت به مردم واگذار می شوند اما هیچ وقت این کار را نکرده اند. امیر عابدینی مدیر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل اسبق پرسپولیس گفت: سال ها به مردم وعده داده شده که تیم های پرطرفدار پایتخت به مردم واگذار می شوند اما هیچ وقت این کار را نکرده اند.

امیر عابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که سابقه ریاست فدراسیون فوتبال را هم در کارنامه دارد در گفت وگویی و در مواجهه با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت های نهم و دهم و همین طور علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال حرف های جالبی زد.

* هر کسی که بیکار می شود و دستش از جایی کوتاه می ماند را به استقلال و پرسپولیس می فرستند و نتیجه این نگاه همین می شود که می بینیم. باشگاه ها مقروض و هواداران ناراضی هستند چون عشقی در میان نیست.

* مردم اعتمادشان را به سیستم از دست داده اند چون کمتر راست شنیده اند و همین موجب بی اعتمادی می شود. مردم ولی نعمت ما هستند و موظفیم با آنها صادقانه رفتار کنیم اما این صداقت در برخی مدیران نیست و اینها به پای سیستم نوشته می شود و به همین دلیل مردم دلسرد شده اند.

* استقلال و پرسپولیس را به دست صاحبانش بسپارید. یک بار به آنها اعتماد کنید. آنها دلشان از هر فرد دیگری بیشتر می سوزد اما آنها بیگانه تلقی می شوند و در نتیجه همیشه دور هستند. در حالی که آنها با هواداران در ارتباط هستند و هواداران دلیل نتایج بد و التهاب های تیم را همیشه از آنها می پرسند.

* سال ها به مردم وعده داده شده که تیم های پرطرفدار پایتخت به مردم واگذار می شوند اما هیچ وقت این کار را نکرده اند. اسپانسر هم که برای تیم ها انتخاب می کنند چند درصد از پولی که از هواداران می گیرد را به دو تیم می دهد و باقی پول به واسطه ها می رسد که این هم باز خیانت در حق هواداران است. من امیدوارم مدیران برای مردم احترام قائل باشند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن