بائو: نورالهی و شیری مقصر نبودند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 432 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399
بائو: نورالهی و شیری مقصر نبودند

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: نایب قهرمانی برای تیم گل محمدی نتیجه بدی نبود ولی این تیم این پتاسیل را داشت که با عبور از سد حریف کره ای به قهرمانی در آسیا برسد. م...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: نایب قهرمانی برای تیم گل محمدی نتیجه بدی نبود ولی این تیم این پتاسیل را داشت که با عبور از سد حریف کره ای به قهرمانی در آسیا برسد.

میثم بائو، بازیکن اسبق پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به دیدار فینال لیگ قهرمانان بین پرسپولیس و اولسان کره جنوبی اظهار داشت: دیدار فینال آسیا بازی خوبی بود و دو تیم تقریبا بازی پایایایی را از خود نشان دادند و مثل فینال پرسپولیس برابر کاشیما نبود. پرسپولیس می توانست برنده این دیدار باشد اما شاگردان گل محمدی در این بازی بدشانسی آوردند و قهرمانی را روی اتفاقات فوتبالی از دست دادند.

او در ادامه تصریح کرد: تیم های ایرانی همواره بازی های خوبی برابر تیم های کره ای انجام می دهند، نمونه بارز آن را در سال های اخیر در عرصه ملی دیدیم. کره ای ها، فوتبال ماشینی را بازی می کنند، شیوه ای که می توان با تفکر برابر آن موفق شد اما فوتبال خلاقانه ژاپنی ها به گونه ای است که سخت می توان برابر آن موفق شد. به همین دلیل من قبل از بازی گفتم بازی با حریف کره ای به نفع پرسپولیس است و تاکید می کنم اگر این تیم در بازی دچار بدشانسی نمی شد، قهرمانی برای این تیم دور از دسترس نبود.

هافبک اسبق پرسپولیس در ادامه درخصوص انتقاداتی که به احمد نورالهی و مهدی شیری به خاطر اشتباهات غیرعمدی شان در فینال وارد است، گفت: این که بخواهیم این 2نفر را مقصر این باخت بدانیم اظهارنظر غیرفنی و غیرحرفه ای است و من آن را قبول ندارم. همان طور که در پیروزی یک تیم، همه تیم سهمیم هستند، نمی توان شکست ها را هم گردن یکی، دو نفر انداخت. وقتی تیمی گل می خورد مجموعه ای از اشتباهات شکل می گیرد پس حتی در جایی که این دو بازیکن اشتباهات غیرعمدی در این بازی داشتند، نمی توان گفت مقصر شکست بودند، این دو بی احتیاطی کردند اما مقصر شکست نه.

او تاکید کرد: این نایب قهرمانی کم ارزش نیست. تیمی که با وجود محدودیت امکاناتی اش در مقایسه با حریفانش در آسیا تا آن مرحله پیش رفته، بدون شک شایستگی هایی داشته و به اعتقاد من با یک شکست نباید زحمات پرسپولیسی ها زیر سوال برود و این عملکرد قرمزپوشان جای تقدیر دارد.

بازیکن اسبق نساجی و پرسپولیس درخصوص بازی این هفته این 2 تیم در لیگ گفت: نساجی مازندران این موقعیت را دارد که از خستگی و کم روحیه بودن پرسپولیس استفاده کرده و به ناکامی های اخیرش پایان دهد. ضمن این که بازی در چمن مصنوعی برای نساجی راحت تر از پرسپولیسی هاست و از این حیث نیز کفه ترازو برای این دیدار به نفع قائمشهری هاست اما نباید فراموش کرد نتایج اخیر نساجی مازندران هم باعث شده فشار زیادی روی بازیکنان و کادر فنی این تیم باشد و این شرایط باعث می شود مقابل پرسپولیس بازی انتحاری از خود به نمایش بگذارد. البته با همه این حرف ها نساجی هم بازی آسانی ندارد و پرسپولیس برای بازگشت به کورس قهرمانی در این میدان حاضر می شود و این موضوع کار تیم مازنی را سخت خواهد کرد.

او در انتها تاکید کرد: پیش بینی من از این دیدار، یک بازی خوب و مهیج است و فکر می کنم فقط جای خالی هواداران پرشور نساجی در این بازی خالی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن