پرسپولیس به زندگی برگشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 552 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

پرسپولیس به زندگی برگشت

بعد از باخت در فینال آسیا همه پرسپولیسی ها نگران این بودند که تیم فعلی به خاطر آنچه در آستانه قهرمانی آسیا و کسب یک افتخار تاریخی از آن بازمانده، در لیگ برتر ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس به زندگی برگشت

بعد از باخت در فینال آسیا همه پرسپولیسی ها نگران این بودند که تیم فعلی به خاطر آنچه در آستانه قهرمانی آسیا و کسب یک افتخار تاریخی از آن بازمانده، در لیگ برتر ...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از باخت در فینال آسیا همه پرسپولیسی ها نگران این بودند که تیم فعلی به خاطر آنچه در آستانه قهرمانی آسیا و کسب یک افتخار تاریخی از آن بازمانده، در لیگ برتر هم کم بیاورد و وا بدهد.

پرسپولیسی ها نگران این بودند که به خاطر غم شکست در فینال و اثرات سوء روانی این شکست نتوانند از عنوان قهرمانی چهارباره خود در لیگ برتر دفاع کنند و در حالی که سه بازی عقب افتاده هم دارند این غم و ناراحتی اجازه ندهد تا با جمع آوری امتیازهای لازم به کورس قهرمانی برگردند.

اتفاقاً تصاویر تمرین روز دوشنبه پرسپولیس که اولین تمرین بعد از بازگشت از قطر بود نشان می داد غم سنگینی در اردوی پرسپولیس وجود دارد و مربیان برای بازگرداندن بازیکنان به شرایط عادی و طبیعی کار دشواری دارند و باید با تک تک بازیکنان صحبت و آنها را آماده ادامه مسابقات کنند.

از تمرین دیروز اما عکسی منتشر شد که نشان می دهد پرسپولیس برخلاف تصور عمومی آماده ادامه مسابقات فصل است و به نوعی زندگی به اردوی این تیم برگشته است.

به نظر می رسد بازیکنان پرسپولیس با درک شرایط موجود آنقدر حرفه ای هستند که بدانند ناراحتی و شرمساری بیشتر از یکی دو روز فایده ای نخواهد داشت و اجازه ندارند بیشتر از آن سرافکنده باشند و چهره مغلوب به خود بگیرند همانطور که اگر قهرمان می شدند هم فرصتی تنها دو سه روزه برای شادی و جشن داشتند.

البته در این میان اتمسفری که هواداران ایجاد کردند و به بازیکنان تیم و حتی آنهایی که اشتباهات بزرگی داشتند دلداری دادند هم باعث شد این پروسه خیلی سریع شکل بگیرد و در تمرین دیروز همه مصمم، جدی، با انگیزه به نظر می رسیدند. در یکی از تصاویر تمرین هم بازیکنان مثل روزهای قبل از فینال شاد و خوشحال بودند تا مشخص شود جو تیم پرسپولیس طبیعی شده و همه برای موفقیت در بازی نساجی و فراموش کردن باخت فینال انگیزه دارند و با در نظر گرفتن شرایط بازیکنان، مربیان کار سختی برای بالا بردن روحیه آنها نخواهند داشت.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن