امیری: باید بجنگیم و دوباره قهرمان شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 488 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

امیری: باید بجنگیم و دوباره قهرمان شویم

ملی پوش پرسپولیس گفت: مهدی شیری بازیکن باغیرت و زحمتکشی است که الان نیاز به حمایت همه ما پرسپولیسی ها و به ویژه هواداران دارد. ادموند بزیک می گوید: «فکر می کن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
امیری: باید بجنگیم و دوباره قهرمان شویم

ملی پوش پرسپولیس گفت: مهدی شیری بازیکن باغیرت و زحمتکشی است که الان نیاز به حمایت همه ما پرسپولیسی ها و به ویژه هواداران دارد. ادموند بزیک می گوید: «فکر می کن...

ارتش سرخ دات كام :

ملی پوش پرسپولیس گفت: مهدی شیری بازیکن باغیرت و زحمتکشی است که الان نیاز به حمایت همه ما پرسپولیسی ها و به ویژه هواداران دارد.

ادموند بزیک می گوید: «فکر می کنم حضور وحید امیری خیلی می توانست در این بازی تأثیرگذار باشد چون او دوندگی زیاد و حفظ توپ خوبی دارد و هم اینکه بازیسازی خوبی دارد، اگر پرسپولیس وحید را در اختیار داشت خیلی شرایط فرق می کرد.» این نظر بسیاری از کارشناسان و هواداران پرسپولیس بود که حضور وحید امیری و همین طور احسان پهلوان خیلی می توانست به این تیم کمک کند. وحید امیری فوتبالیست خوش اخلاق، فنی و متواضع پرسپولیس اما نظر دیگری دارد و... بهتر است خودتان مصاحبه ما با او را بخوانید.

*وحید امیری اگر در بازی فینال آسیا حضور داشت پرسپولیس قهرمان می شد؟
پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد و به یک بازیکن وابسته نیست. شاید من هم بودم خیلی فرقی نمی کرد و به نظرم همه بچه ها با تمام وجود جنگیدند و تلاش کردند اما بدشانسی هم آوردیم.

*سیستم ویدیویی هم علیه شما بود. 
شاید یک پنالتی هم می شد به سود ما گرفته شود اما این چنین نشد. به هر حال فینال آسیا تلخ بود اما برای ما تمام شد. ما جمعه با نساجی مازندران بازی داریم و باید دوباره استارت بزنیم، بجنگیم و ان شاءالله باز هم قهرمان شویم. 

*شکست تلخی بود. به قول الکس فرگوسن در حالی که می توانستید جام را در یک قدمی خود در آغوش بگیرید و لمس کنید آن را ازدست دادید.
فوتبال همین است. من در مورد خودم صحبت نمی کنم ولی بچه های پرسپولیس و کادر فنی خیلی زحمت کشیدند. واقعاً ثابت کردند لایق بهترین ها هستند و شایسته قهرمانی آسیا هم بودیم ولی این اتفاق نیفتاد. من اینجا وظیفه خودم می دانم از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که بهترین و با معرفت ترین در دنیا هستند. دست تک تک آنها درد نکند که با این باخت در فینال آسیا هم برخورد خوب، حمایتی و با فرهنگی داشتند. همین حمایت و دلگرمی ها ما را برای آینده مصمم می کند. 

*مهدی شیری همبازی تو دربازی فینال مرتکب اشتباه بزرگی شد که انتقاداتی هم به همراه داشت. در این رابطه نظری نداری؟
مهدی شیری بازیکن باغیرت و زحمتکشی است که الان نیاز به حمایت همه ما پرسپولیسی ها و به ویژه هواداران دارد. مهدی نقش زیادی درقهرمانی فصل گذشته پرسپولیس داشت و اشتباهی سهوی مرتکب شد که ممکن است برای هربازیکنی پیش بیاید. بزرگ ترین فوتبالیست های ایران و جهان هم اشتباه کرده و می کنند اما زندگی ادامه دارد. مهدی شیری همان طور که خودش هم گفته است دوست دارد جبران کند و این انگیزه ویژه ای برای او می تواند باشد. جا دارد از علی آقا پروین و علی آقا کریمی تشکر کنم که ازمهدی شیری حمایت کردند و بزرگی خود را نشان دادند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن