عبدی میراث کالدرون برای پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 998 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

عبدی میراث کالدرون برای پرسپولیس

مهدی عبدی شاید مهاجم خارق العاده ای نباشد، اما در یک سال گذشته ستاره بزرگترین بزنگاه های پرسپولیس بوده است؛ درخشان و غیرقابل تصور. او در اولین بازی اش برای پر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
عبدی میراث کالدرون برای پرسپولیس

مهدی عبدی شاید مهاجم خارق العاده ای نباشد، اما در یک سال گذشته ستاره بزرگترین بزنگاه های پرسپولیس بوده است؛ درخشان و غیرقابل تصور. او در اولین بازی اش برای پر...

ارتش سرخ دات كام :

 مهدی عبدی شاید مهاجم خارق العاده ای نباشد، اما در یک سال گذشته ستاره بزرگترین بزنگاه های پرسپولیس بوده است؛ درخشان و غیرقابل تصور. او در اولین بازی اش برای پرسپولیس به عنوان چهره ای مطلقا گمنام در ورزشگاه آزادی پا به دربی گذاشت و در لحظات پایانی گل پیروزی سرخپوشان را زد. بعد از آن هم گل های متنوع دیگر، از جمله گل تثبیت قهرمانی سرخپوشان در لیگ نوزدهم از راه رسید.

عبدی در عمده مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پشت خط عیسی آل کثیر و وحید امیری روی نیمکت نشست، اما با محرومیت عیسی در دو بازی آخر، او فیکس شد و باز هم کار خودش را انجام داد. یک گل با یک ضربه سر فوق العاده در نیمه نهایی و یک گل با ضربه ای دقیق و جسورانه در فینال. اولین گل تاریخ پرسپولیس در فینال های لیگ قهرمانان آسیا به نام بازیکنی به ثمر رسید که شاید قراردادش با این تیم 100 یا 200 میلیون تومان بود، اما با اعتماد گابریل کالدرون تبدیل به برگ برنده سرخ ها در ایام سخت و دشوار شد.

این نتیجه هنر یک مربی است؛ اعتمادی که او نه به اسم ها، بلکه به استعدادها دارد و از بازیکنان گمنام و معمولی مهره های کلیدی می سازد. شاید اگر پرسپولیس بدون آن دو پنالتی عجیب با گل عبدی فاتح آسیا شده بود، امروز این بازیکن یک قهرمان ملی بود، اما همچنان تفاوتی در اصل موضوع نیست. کاش کادرفنی فعلی هم جوان ها را ببیند و از میدان دادن به آنها نترسد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن