طاهرزاده: مدیرعاملِ دندانپزشک ضربات بزرگی زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 710 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

طاهرزاده: مدیرعاملِ دندانپزشک ضربات بزرگی زد

پیشکسوت پرسپولیس از مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین این باشگاه به شدت انتقاد کرد. بهنام طاهرزاده در گفت وگویی، درباره شکست پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا ا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
طاهرزاده: مدیرعاملِ دندانپزشک ضربات بزرگی زد

پیشکسوت پرسپولیس از مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین این باشگاه به شدت انتقاد کرد. بهنام طاهرزاده در گفت وگویی، درباره شکست پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا ا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس از مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین این باشگاه به شدت انتقاد کرد.

بهنام طاهرزاده در گفت وگویی، درباره شکست پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مدیریت یک دندانپزشک در باشگاه باعث شد او نتواند مهره هایی چون خلیل زاده را حفظ کند و مفاد قرارداد رسن به گونه ای بود که او هم از پرسپولیس جدا شد. این مدیران می گویند ما عاشق پرسپولیس هستیم و آمدیم خدمت کنیم، اما هزار تومان هم در حساب باشگاه نماند و آنها فقط به حساب های خود خدمت کردند. مردم متوجه همه چیز می شوند.

وی با انتقاد از اظهارات مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در فیلم های منتشر شده تصریح کرد: مدیرعاملِ دندانپزشک بعد از صعود تیم به فینال، پیش هواداران پشت سر گل محمدی و خلیل زاده حرف زد و این جای تأسف دارد. این اتفاقات فقط در فوتبال ما رخ می دهد. متأسفانه به پرسپولیس ضربه زدند و حاشیه ایجاد شد. مشکلات باشگاه، پنجره بسته نقل وانتقالاتی و مسائل مالی دست به دست هم دادند و ما در فینال فقط به غیرت ایرانی امیدوار بودیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به شرایط اولسان هیوندای خاطرنشان کرد: با شروع بازی مشخص بود پاهای بازیکنان اولسان خسته است و بهترین فرصت بود که پرسپولیس راحت نتیجه بگیرد. اینقدر حریف را بزرگ کردند که بازیکنان تحت تأثیر حواشی فضای مجازی قرار گرفتند. اولسان در این اندازه ها نبود و پرسپولیس می توانست راحت پیروز شود.

طاهرزاده عدم تمرکز را مهمترین مشکل پرسپولیس دانست و بیان کرد: اگر بچه ها 30 ثانیه فشرده بازی می کردند تا نیمه اول یک بر صفر تمام شود، در نیمه دوم می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. چون اولسان مجبور بود حمله کند و بازیکنان این تیم هم به خاطر خستگی کم می آوردند. به همین دلیل شرایط خیلی فرق می کرد، اما یک دقیقه صبر نکردیم و گل خوردیم. در نیمه دوم هم روی اشتباه بچگانه شیری پنالتی دادیم.

«بازیکنان اولسان همان کاری را در نیمه دوم انجام دادند که ما در یک دقیقه پایانی نیمه اول باید انجام می دادیم.»، وی ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: سرمربی اولسان هیوندای برای حفظ نتیجه پنج تعویض کرد و بازیکنان این تیم واقعاً خسته بودند. اولسان تمامی روزنه های دفاعی را بست، توپ را به پرسپولیس داد و در زمین خودش تجمع کرد. آنها عاقلانه بازی کردند و اجازه ندادند پرسپولیس از موقعیت های خود استفاده کند. رقیب می خواست در 90 دقیقه پیروز شود که به هدفش هم رسید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از اتفاقات صورت گرفته بعد از صعود سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: زمانی که قهرمان غرب آسیا شدیم، اتفاقاتی افتاد که در قهرمان نشدن پرسپولیس نقش داشت. مدیرعامل دندانپزشک ضربات بزرگی به باشگاه زد و چند بازیکن را هم از دست دادیم. زمانی که به بازی رسیدیم، بازیکنان تمرکز نداشتند و این عامل در یک دقیقه پایانی نیمه اول و پنج دقیقه پایانی نیمه دوم باعث شد قهرمانی را از دست بدهیم.

طاهرزاده در واکنش به جدایی بشار رسن از پرسپولیس تصریح کرد: او یکی از مهره های تأثیرگذار پرسپولیس بود، پا به توپ حرکت می کرد و پاس های خیلی خوبی می داد. در چند ماه اخیر ما رسن، خلیل زاده، نادری، ترابی، علیپور و بیرانوند را از دست دادیم که جدایی آنها ناشی از سوءمدیریت است. این بازیکنان مهره های کلیدی پرسپولیس بودند؛ مگر می شود یک تیم این همه بازیکن کلیدی خود را از دست بدهد؟ مدیرانی که دم از دلسوزی می زدند، به دنبال اهداف دیگری بودند و به پرسپولیس ضربه زدند. مردم هوشیار هستند و به خوبی قضاوت می کنند.

وی کار پرسپولیس را ادامه مسابقات بسیار دشوار دانست و به تسنیم گفت: غیبت بشار صد درصد به تیم ضربه می زند. تماشاگران پرسپولیس به خاطر کرونا نمی توانند به ورزشگاه بیایند. آنها به پرسپولیس خیلی کمک می کردند و عاملی تخریبی برای حریفان بودند. از طرفی دیگر تیم قهرمانی آسیا را از دست داده است و شرایط روحی خوبی ندارد. جدایی بشار هم شوکی به کادر فنی وارد کرد و همه این عوامل مؤثر هستند.

«اگر یحیی امسال پرسپولیس را به قهرمانی برساند، کاری خارق العاده انجام داده است.»، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: کار پرسپولیس خیلی سخت است، مگر اینکه در نیم فصل چند بازیکن خوب بگیرند که هماهنگی آنها با سایر بازیکنان هم زمان می برد. باید به گل محمدی کمک کنند و امیدوارم او با مدیریت خودش، پرسپولیس را جمع کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن