پیوس: می دانستم مهدی عبدی در فینال گل می زند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 480 ] - چهارشنبه, 3 دی 1399

پیوس: می دانستم مهدی عبدی در فینال گل می زند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی نمره عالی گرفت و ثابت کرد مربیان ایرانی هم توانایی زیادی دارند. چندی پیش و قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا یک دیدار دوستانه ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پیوس: می دانستم مهدی عبدی در فینال گل می زند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی نمره عالی گرفت و ثابت کرد مربیان ایرانی هم توانایی زیادی دارند. چندی پیش و قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا یک دیدار دوستانه ب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی نمره عالی گرفت و ثابت کرد مربیان ایرانی هم توانایی زیادی دارند.

چندی پیش و قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا یک دیدار دوستانه بین تیم های پرسپولیس و ویستا توربین با سرمربیگری فرشاد پیوس برگزار شد. در حاشیه آن بازی تدارکاتی ویدیوی کوتاهی منتشر شد که مهدی عبدی برای رخصت گرفتن از آقای گل سال های نه چندان دور فوتبال ایران نزد فرشاد پیوس رفت. آقافرشاد هم توصیه جالبی به مهاجم جوان پرسپولیس کرد و به او گفت: «به حرف های مردم توجه نکن و مطمئن باش گل می زنی.» بعد از فینال آسیا فرصتی دست داد که دقایقی با بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس هم کلام شویم.

*آقافرشاد فکرش را می کردید مهدی عبدی زننده گل پرسپولیس در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد؟
چرا که نه؟ اولاً همیشه مهاجمان شانس اول گلزنی هر تیمی و در هر مسابقه ای هستند و ثانیاً به استعداد و توانایی مهدی عبدی ایمان دارم.

*در حاشیه بازی دوستانه با پرسپولیس که چندی قبل برگزار شد توصیه جالبی به مهدی عبدی کرده و گفتید به حرف های مردم توجه نکند، گل می زند!
بله من آگاهانه گفتم توجهی به حرف مردم نکند و منظور من از مردم کلی بود. اینکه نباید بی دلیل خودش را تحت فشار بگذارد. بهترین مهاجمان دنیا هم ممکن است 3 یا 4 هفته شاید هم بیشتر گل نزنند اما با زدن اولین گل موتور گلزنی آنها روشن می شود. اینکه بخواهی دائم به صحبت ها یا انتقادات دیگران توجه کنی تمرکز تو را بر هم خواهد زد.

*خودش هم اقدام جالبی انجام داد و صفحه شخصی خودش در اینستاگرام را غیر فعال کرد.
بله، بیشتر از هر کسی خود بازیکن می تواند به خودش کمک کند. این یک تصمیم درست آن هم در بازی حساس فینال لیگ قهرمانان آسیا بود. ممکن بود صحبت های احساسی و غیر کارشناسی شبکه های مجازی روی عملکرد عبدی جوان تأثیر منفی می گذاشت. البته لازم می دانم کمی هم درباره آرمان رمضانی صحبت کنم.

*بفرمایید؟
به هر حال آرمان رمضانی هم بازیکن پرسپولیس است و باید به او هم توجه کرد. آرمان باید با تمرکز و اعتماد به نفس بازی کند. تمرینات اختصاصی هم می تواند به این مهاجم بلندبالا کمک کند. پرسپولیس از گذشته های دور با مرحوم همایون بهزادی تا بعد از انقلاب با کریم باوی و علی دایی مهاجمان سرزن و بلندقامتی داشته است. آرمان هم می تواند در خط حمله پرسپولیس خوش بدرخشد.

*عملکرد کادر فنی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را چطور دیدید؟
به نظرم باید کلی ارزیابی کرد. یحیی نمره عالی گرفت و ثابت کرد مربیان ایرانی هم توانایی زیادی دارند. البته بازی های لیگ قهرمانان آسیا به اتمام رسید و کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس باید این مسابقات را فراموش کرده و به آینده نگاه کنند. پرسپولیس باید از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند.

*آیا می تواند؟
شک نکنید پرسپولیس بهترین تیم ایران است. حداقل در آسیا این موضوع ثابت شد و باور دارم باز هم این گروه جنگنده و زحمتکش می تواند عنوان قهرمانی خودش را تکرار کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    به نظرمن اگر امکانش هست آرمان را بصورت قرضی بفرستین تیمهای دیگه یه مهاجم ششدانگ جذب بشه که دربازیهای آسیا بدرد بخورباشه عبدی خیلی عالی است به جوانان بها دادن بهترین نتیجه است

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن