شانس به حسین پور رو می کند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 845 ] - پنجشنبه, 4 دی 1399

شانس به حسین پور رو می کند؟

بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس باید دید شانس به سعید حسین پور رو می کند و او فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد؟ سعید حسین پور هافبک جوان و تکنیکی پ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
شانس به حسین پور رو می کند؟

بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس باید دید شانس به سعید حسین پور رو می کند و او فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد؟ سعید حسین پور هافبک جوان و تکنیکی پ...

ارتش سرخ دات كام :

بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس باید دید شانس به سعید حسین پور رو می کند و او فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد؟

سعید حسین پور هافبک جوان و تکنیکی پرسپولیس به دلیل ترافیک خط میانی پرسپولیس و اینکه کمتر در ترکیب تیمش به میدان می رفت در ابتدای فصل قصد داشت راهی تیمی شود که که بتواند بازی کند و خودش را نشان دهد. 

این بازیکن جوان بعد تابستان در تماس با یکی از مربیان تیم اعلام کرد اگر در برنامه های آن ها برای فصل جدید جایی ندارد اجازه بدهند حداقل برای یک فصل به صورت قرضی در تیم دیگری بازی کند و بعد از آن به پرسپولیس بازگردد. ولی مربی سرخ پوشان به سعید اعلام کرد به هیچ وجه اجازه جدایی ندارد و آن ها برای فصل آینده به سعید نیاز دارند. همچنین تعریف های یحیی گل محمدی در تلویزیون از سعید هم در منصرف شدن این بازیکن برای جدایی بی تاثیر نبود.

به هر ترتیب سعید تصمیم گرفت این فصل  هم در جمع سرخ پوشان باقی بماند و برای پرسپولیس بازی کند. کادر فنی سرخ پوشان بعد از خرید محمد شریفی در پست هافبک دفاعی به حسین پور اعلام کردند با توجه به توانایی های او می خواهند پست بازی او را عوض کنند و سعید را یک خط جلوتر بیاورند تا جانشینی برای بشار باشد. حالا و بعد از جدایی بشار از پرسپولیس باید دید شانس به این هافبک جوان رو می کند و سعید فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا خواهد کرد یا اینکه خیر.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن