خوردبین: دست گل محمدی در فینال بسته بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 259 ] - پنجشنبه, 4 دی 1399

خوردبین: دست گل محمدی در فینال بسته بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره خطای هند مهدی شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خبرورزشی گفت: شما کدام بازیکن بزرگ دنیا را سراغ دارید که اشتباه نکرده باشد؟ ای... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خوردبین: دست گل محمدی در فینال بسته بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره خطای هند مهدی شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خبرورزشی گفت: شما کدام بازیکن بزرگ دنیا را سراغ دارید که اشتباه نکرده باشد؟ ای...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره خطای هند مهدی شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا به خبرورزشی گفت: شما کدام بازیکن بزرگ دنیا را سراغ دارید که اشتباه نکرده باشد؟

این روزها مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس آماج حملات منتقدان و هواداران پرسپولیس قرارگرفته است. یک اشتباه ناخواسته و لمس توپ با دست در محوطه هجده قدم پرسپولیس باعث شد داور قطری با کمک VAR در سوت خود به نشانه پنالتی بدمد. اشتباهی وحشتناک که در نهایت به قیمت شکست پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی و از دست دادن جام قهرمانی آسیا تمام شد.

اما وقتی با محمود خوردبین صحبت می کردیم به این نکته اشاره کرد و از منتقدان خواست دست از سر مهدی شیری بردارند! صحبت های سرپرست قدیمی پرسپولیس را در ادامه می خوانید:

*بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را چطور دیدید؟
به نظرم بچه ها خوب بازی کردند اما به حق خودشان نرسیدند. می توانستیم تیم کره ای را شکست بدهیم اما بدشانسی و اشتباهات فردی جلوی یک اتفاق تاریخی را گرفت.

*به اشتباهات فردی اشاره کردید که بارزترین آن پنالتی مهدی شیری بود. نظری ندارید؟
در فوتبال اگر اشتباهی رُخ ندهد گلی رد و بدل نمی شود. من فکر می کنم مهدی شیری تحت فشار و استرس زیاد آن اشتباه را مرتکب شد.

*شاید هم نمی دانست VAR همه چیز را بازبینی می کند. متأسفانه این فناوری هنوز به فوتبال ایران نیامده و بازیکنان ما هم با آن آشنایی ندارند؟
بله، این حرف را هم قبول دارم. این تکنولوژی برای کمک به داوری است. البته من فکر می کنم داور می توانست یک پنالتی هم برای پرسپولیس بگیرد...

*اما در بازبینی فیلم مشخص شد نورالهی پیراهن مدافع کره ای را کشیده است!
نه، صحنه اول را می گویم که مدافع اولسان پای نورالهی را در محوطه جریمه زد. البته خیلی نمی توان این شکست را گردن داوری انداخت. بچه های پرسپولیس زحمت خود را کشیدند و تا همین جا هم که رسیدند قابل تقدیر است.

*اما برخی هم می گویند به نایب قهرمان جام نمی دهند؟
درست است اما امکانات را هم باید درنظر گرفت. واقعیت این است که پشت باشگاه اولسان کره جنوبی غول خودروسازی یعنی هیوندای است ولی اینجا چطور؟ ما باید شرایط را سنجیده و واقعیت ها را بپذیریم.

*داشتیم درباره مهدی شیری صحبت می کردیم که بحث عوض شد. علی پروین و علی کریمی از هواداران پرسپولیس خواستند به مهدی شیری حمله نکنند؟
من هم همین نظر را دارم. شنیدم مهدی شیری از هواداران هم عذرخواهی کرده است. از هواداران می خواهم فوتبال این بچه را نابود نکنند. باید از او حمایت کرد و اگر هم نمی خواهند حمایت کنند حداقل در این شرایط باید دست از سر مهدی شیری بردارند. شما کدام بازیکن بزرگ دنیا را سراغ دارید که اشتباه نکرده باشد؟ این اتفاق عمدی که نبود و روی یک اشتباه سهوی صورت گرفت. امیدوارم همه دست به دست هم داده و کمک کنند شیری هرچه زودتر برگردد چون پرسپولیس بازی های حساسی در لیگ برتر پیش رو دارد.

*برخی معتقدند اگر سیامک نعمتی دفاع راست بازی می کرد مطمئن تر بود؟
همیشه این حرف ها زده می شود. دست یحیی گل محمدی بسته بود و من مطمئن هستم با بازگشت احسان پهلوان و وحید امیری شرایط پرسپولیس بهتر از این هم خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن