فنونی زاده: کادرفنی جای بشار را پر خواهد کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 410 ] - پنجشنبه, 4 دی 1399

فنونی زاده: کادرفنی جای بشار را پر خواهد کرد

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بشار بازیکن بسیار خوبی برای پرسپولیس بود که متأسفانه به راحتی او را از دست دادیم در حالیکه می توانستیم در این لیگ هم از او استفاده ک... 5 out of 5 based on 1 ratings.
فنونی زاده: کادرفنی جای بشار را پر خواهد کرد

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بشار بازیکن بسیار خوبی برای پرسپولیس بود که متأسفانه به راحتی او را از دست دادیم در حالیکه می توانستیم در این لیگ هم از او استفاده ک...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بشار بازیکن بسیار خوبی برای پرسپولیس بود که متأسفانه به راحتی او را از دست دادیم در حالیکه می توانستیم در این لیگ هم از او استفاده کنیم.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی، در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران، اظهار داشت: به نظر من بعد از فینال سختی که در قطر داشتیم باید لیگ را قوی آغاز کنیم، بازی فوق العاده سختی مقابل نساجی خواهیم داشت و قطعاً بازی در چمن مصنوعی برای بازیکنان ما دشوار خواهد بود.

وی ادامه داد: ما 4 بازی سخت داریم که باید از این بازی ها امتیازات کامل را بگیریم تا به صدر جدول برگردیم و خود را آماده قهرمانی پنجم بکنیم.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نبود بشار رسن افزود: بشار بازیکن بسیار خوبی برای پرسپولیس بود که متأسفانه به راحتی او را از دست دادیم؛ در حالی که می توانستیم در این لیگ هم از او استفاده کنیم، اما قطعا کادر فنی می داند از چه بازیکنی به عنوان جایگزین بشار استفاده کند.

فنونی زاده در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هجمه ها روی مهدی شیری کمتر شود. او برای پرسپولیس زحمت کشیده است و در نیمه اول فینال یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس بود؛ اما او این اشتباه سهوی را انجام داد، اما زندگی برای شیری ادامه دارد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن