گل محمدی: هنوز حسرت بازی با اولسان را می خورم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 917 ] - پنجشنبه, 4 دی 1399

گل محمدی: هنوز حسرت بازی با اولسان را می خورم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز حسرت بازی با اولسان در فینال لیگ قهرمانان را می خورم اما انگیزه بالایی برای استارت دوباره در لیگ داریم. یحیی گل محمدی در ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
گل محمدی: هنوز حسرت بازی با اولسان را می خورم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز حسرت بازی با اولسان در فینال لیگ قهرمانان را می خورم اما انگیزه بالایی برای استارت دوباره در لیگ داریم. یحیی گل محمدی در ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هنوز حسرت بازی با اولسان در فینال لیگ قهرمانان را می خورم اما انگیزه بالایی برای استارت دوباره در لیگ داریم.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران در دیدار معوقه هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: من هم در ابتدا به خانواده هوادار عزیزمان تسلیت می گویم که اتفاق بدی برای وی افتاد، همه ما را ناراحت کرد. برای هواداران عزیزمان آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. پس از اتفاقی که در لیگ قهرمانان برای ما افتاد و نتوانستیم قهرمان شویم هنوز حسرت بازی با اولسان را می خورم و فراموش کردن آن بازی برای من سخت است. به هر صورت شرمنده هواداران شدیم.

وی افزود: از آن روز سعی کردم با بازیکنان مثبت صحبت کنم تا تمرینات بانشاطی داشته باشیم؛اما فراموشی فینال لیگ قهرمانان برای همه اعضای تیم سخت است. فکر می کنم می توانستیم قهرمان شویم اما متاسفانه اتفاقات زیادی افتاد و تصمیم های زیادی علیه ما گرفته شد که نتوانستیم  تمرکز و شادابی را داشته باشیم. در نهایت نتوانستیم این مقام را به دست آوریم و شرمنده هواداران شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم تمرینات لازم برای دیدار با نساجی را انجام بدهیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که خیلی خوب لیگ را شروع کرد اما متاسفانه این اواخر نتایج خوبی کسب نکرد. هرچند هواداران نساجی در ورزشگاه نیستند اما خوشحالم در جمع مردم خوب قائمشهر هستیم زیرا همیشه اینجا خاطرات خوبی داشتم و نسبت به مردم این شهر حس خوب و محترمانه ای دارم.

گل محمدی تصریح کرد: فکر می کنم کیفیت زمین و ورزشگاه به اندازه ای نیست که دو تیم بتوانند از لحاظ فنی توانایی های خود را به نمایش بگذارند و مقداری بازی روی اتفاق ها می رود و سخت می شود. انگیزه خوبی برای پرقدرت شروع کردن لیگ و ادامه دادن آن داریم. شروع بدی نداشتیم و امیدوارم فردا با کسب سه امتیاز آن را به خوبی ادامه بدهیم. هرچند می دانم دیدار دشواری است و بازیکنانم تحت فشار هستند اما باید آن را مدیریت کرده و لیگ قهرمانان را فراموش کنیم تا استارت خوبی برای لیگ برتر داشته باشیم.

وی درباره اینکه از وضعیت تیم پس از جدایی بشار رسن راضی است، عنوان کرد: وی یک بازیکن مهم و ارزنده برای تیم ما بود که خیلی راحت از دستش دادیم. هنوز این موضوع برای من غیرقابل هضم است و نمی توانم درک کنم چرا بازیکن خوب مان را راحت از دست دادیم. می توانستیم با مدیریت بهتر تمام نفرات جدا شده را حفظ کنیم اما اتفاق هایی که پس از صعود پرسپولیس به فینال رخ داد عجیب و غریب بود. از همان روزی که پای خود را به تهران گذاشتیم اتفاق های بدی رخ داد و هنوز هم ادامه دارد.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: در هر صورت باید بدون بشار لیگ را شروع کنیم. نفرات جایگزین هم می توانند توانایی خود را به اجرا بگذارند و باید سعی کنیم تمرینات بهتر و بیشتری داشته باشیم و تمرکز خود را روی لیگ بگذاریم. امیدوارم در ادامه اتفاق های بدی مانند رفتن بشار برای ما نیفتد. متاسفانه پس از این موضوع اتفاق بدتری رخ داد و آن هم حمایت از جدایی رسن بود. 

گل محمدی ادامه داد: جای تأسف دارد آدم های بزرگی که در باشگاه حضور دارند از این موضوع حمایت می کنند و این امر برای من جای سوال دارد.

وی درباره حواشی و فشارهای غیرمنصفانه روی بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پس از فینال لیگ قهرمانان توضیح داد: تاثیر این موضوع را در بازی فینال دیدیم. جدایی شجاع و نادری دست ما را در لیگ قهرمانان خالی کرده بود و 5-4 نفر بیشتر روی نیمکت نداشتیم. با وجود این شرایطی که برای ما درست کردند در بازی با اولسان شایسته قهرمانی بودیم و باز هم می توانستیم حریف را ببریم اما این اتفاق های عجیب و غریب در ادامه کار هم برای ما تبعات دارد.

سرمربی تیم پرسپولیس توضیح داد: امیدوارم با صبر، تحمل، تمرین بیشتر، نگاه به آینده و جبران نقاط ضعف خود بتوانیم قوی تر و محکم تر گام برداریم.

گل محمدی درباره دلخوری اش از هیات مدیره به دلیل جدایی بشار عنوان کرد: یک بار درباره این موضوع توضیح دادم و باید اکنون نگاه مان به آینده باشد. هواداران انتظار دارند بازی های خوبی از تیم ببینند و ما هم تلاش می کنیم نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره اینکه برخی اعتقاد دارند شرایط نساجی در زمان لغو این دیدار بهتر بود، توضیح داد: ما هم دوست داشتیم این بازی در همان تاریخ برگزار شود و اگر مصاحبه حدود یک ماه قبل مرا دیده باشید گفتم می توانستیم راحت درخواست کنیم سه هفته قبل از فینال  بازی های مان لغو شود زیرا تیم های دیگر هم این کار را انجام داده بودند.

سرمربی تیم پرسپولیس اضافه کرد: با توجه به شرایطی که کرونا رقم زده و سخت گیری زیاد در کشور قطر اینکه با پرواز به قائمشهر بیاییم با توجه به محدودیت های زیادی که در بین بازیکنان داشتیم ریسک بزرگی بود. مشکل بزرگ دیگر کیفیت زمین ورزشگاه وطنی است و نمی دانم تا چه زمانی مسئولان ورزش مازندران می خواهند این مشکلات را برطرف کنند.

گل محمدی افزود: مازندران شهری فوتبال خیز است که استعدادهای ناب زیادی دارد اما متاسفانه از کمترین امکانات ورزشی نسبت به استان های دیگر برخوردار است. نساجی بهترین تیم استان است اما امکانات فقیرانه ای دارد. حتی پیشنهاد دادیم این بازی در تهران برگزار شود و اگر این تیم چنین موضوعی را قبول می کرد به سود هر دو تیم بود اما نمی توانم به قبول نکردن این موضوع خرده بگیرم اما نساجی می توانست به تهران بیاید. 

وی ادامه داد: در آن وضعیت نساجی هم شرایط بازی را حفظ می کرد. تیم ما هم از نبودن در شرایط مسابقه ضربه خورد و هنوز هم دلیل مشخصی برای لغو دیدارمان با ذوب آهن اعلام نشده است. برای هر دو تیم آرزوی موفقیت در ادامه لیگ را دارم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • پرسپولیس ایران
    پرسپولیس ایران :
    عوضش اقای مهدی شیری برا خودش نامی به پا کرد و یک شبه راه صد ساله را رفت// البته از شانس ما برعس جفتک زد//
    و الان هم کنار دست شماست تا مثلا در لیگ ایران جبران کنه// و شما اقا یحیی انگا ر هیچوقت نمیخوای موفق بزرگ باشی// سیامک عالی بود عالی حتی وقتی شیری تعویض شد همه دیدیم باز هم سیامک عالی بود// چرا و چرا و چرا
    دفاع راست یه دفعه و یه شبه و در بدترین جای ممکن شد مهدی شیری // این هم بخت و شانس ما و خودته که بهش لگد زدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن